آرشیو | جستجوی پیشرفته       چهارشنبه 1 مرداد 1393  July 23, 2014 - - ساعت 13:39
هنگامی که "شهید دوران" صدام را تحقیر کرد
صدام حسین برای تحقیر کردن خلبانان ایرانی در تلویزیون عراق گفته بود: به هر خلبان ایرانی که به 50 مایلی نیروگاه بصره نزدیک شود، حقوق یک سال نیروی هوایی عراق را جایزه خواهم داد.
Print چاپ خبر SendEmail ارسال به دوستان
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم: 03 مهر 1392 ساعت 18:40

بیداری اسلامی از برکات دفاع مقدس است


رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: دشمن با پیروزی انقلاب اسلامی فعالیتهای زیادی را برای نابود کردن این انقلاب نوپا به کار برد.
بیداری اسلامی از برکات دفاع مقدس است

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز چهار شنبه در مراسم محفل انس با قرآن که در دانشگاه هوایی شهید ستاری به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، ضمن تجلیل از ایثارگری و فداکاری های رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت لباس عزت و شرف را بر تن کردند و آن حماسه همیشه ماندگار را خلق کردند.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم گفت: دشمن با پیروزی انقلاب اسلامی فعالیتهای زیادی را برای نابود کردن این انقلاب نوپا به کار برد.

وی افزود: دشمن با حمله نظامی به جمهوری اسلامی ایران اهداف زیادی را از جمله نابود کردن نظام اسلامی، تجزیه کشور، تسلط بر منابع نفتی منطقه و جلوگیری از صدور انقلاب اسلامی را در سر می پروراند که با ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان  به هیچ یک از این اهداف دست نیافت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ضمن اشاره به تحولات منطقه ادامه داد: امروز بیداری بزرگ اسلامی از نتایج همین دفاع مقدس است.

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل خاطر نشان کرد: حجت الاسلام و المسلمین روحانی در جمع رؤسا و نمایندگان کشورهای جهان به خوبی از ارزشهای ایران اسلامی دفاع کرد و این موضع گیری اصولی به برکت خون شهیدان دفاع مقدس و ایثارگری رزمندگان اسلام بود.


نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :  

پست الکترونیکی :    
نظر شما : (حداکثر 500 کارکتر)  
 

خبرگزاری دفاع مقدس
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس

RSS     Tag     Relative Subject