به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:

وزارت کشور برای تجهیز ادوات امنیتی مرزها اهتمام بیشتری داشته باشد

«ابوالفضل حسن‌بیگی» با بیان اینکه تروریست‌ها از هیچ تلاشی برای ایجاد ناامنی در کشورمان دریغ نمی‌کنند، گفت: باید توجه داشته باشیم که برای ثبات امنیت در برخی مناطق مرزی کشورمان با کشورهای همسایه از امکانات لازم برخوردار نیستیم؛‌ لذا می‌طلبد که وزارت کشور توجه خاصی به این موضوع داشته باشد.
رمضان شریف:

«معامله قرن» جرقه انتفاضه جدید فلسطین خواهد شد

رئیس ستاد انتفاضه و قدس طرح معامله قرن را اقدامی شکست‌خورده و مایه رسوایی همراهان آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و گفت: معامله‌ای که طرف اصلی آن یعنی فلسطینی‌ها در آن حضور ندارند، از اساس باطل و نامشروع است و انتفاضه جدید فلسطین را در پی خواهد داشت.
امیر صباحی‌فرد:

سایت راداری مکران یکی از نقاط راهبردی در حوزه پدافند است

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: سایت رادار مکران یکی از نقاط حساس و راهبردی در شبکه یکپارچه پدافند هوایی است و کارکنان گروه پدافند هوایی چابهار با آمادگی کامل حراست از مرز‌های هوایی کشور را بر عهده دارند.
همرزم شهید «اکبر محمدی» در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:

نوید شهادت به پدری که از دوقلو‌های خود گذشت

همرزم شهید محمدی گفت: شب در ساختمان ذوالفقار دوکوهه جلسه‌ای تشکیل دادیم و نیرو‌های جدید خودشان را معرفی کردند. یکی از آن‌ها خود را «اکبر محمدی» و اهل میدان خراسان تهران معرفی کرد و گفت «دو فرزند دوقلوی شش ماهه دارم و اکنون به همراه دوست صمیمی خود عازم شده‌ام».
1 صفحه
پربیننده ها