به روز شده در: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
در بیانیه سپاه به مناسبت روز صنعت دفاعی تأکید شد؛

تمرکز نیروهای مسلح کشور بر ارتقای ظرفیت‌های دفاعی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت «روز صنعت دفاعی» تصریح کرد: تمرکز بر راهبرد بالندگی و ارتقای ظرفیت‌های دفاعی کشور، با همت و هوشمندی حوزه صنعت دفاعی و نیرو‌های مسلح در دستور کار مجموعه سازمان‌های نظامی و دفاعی کشور قرار دارد.
امام خامنه‌ای در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت:

مسؤولان در مقابل هجوم فرهنگی دشمن حساسیت بیشتری داشته باشند

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مسئولان وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مرتبط با مقوله فرهنگ، در مقابله جدّی با هجوم همه جانبه دشمن به مبانی دینی، انقلابی و و اخلاقی حسّاسیّت بیشتر و هوشمندانه‌تری داشته باشند.
دبيركل نُجَباء هشدار داد؛

دشمن تغيير تاكتيک داده است/ فریب عملیات روانی عناصر وابسته به صهیونیست‌ها را نخورید

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء تکاپوی اخیر دشمن برای تضعیف ارتش و بسیج مردمی عراق را تغییر تاکتیک دشمن دانست و گفت: فریب عملیات روانی عناصر وابسته به صهیونیست‌ها را نخورید.
با صابران عاشق-۳۳/ رحیم قمیشی روایت کرد؛

تغییر رفتار افسر عراقی با اسرا/ افتتاح زندانی که خود اسرا ساخته بودند

رحیم قمیشی نوشت: نادر می‌گفت «سید شجاع» نگهبان عراقی، انسان بسیار دلیری است. او با وجود همه خطرات به اسرا کمک می‌کرد و برای‌مان اخبار را می‌آورد، اما انتظارات بعضی از بچه‌ها به قدری از او بالا رفته بود که او نمی‌توانست برآورده کند.
نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛

شکست حصر پاوه جلوه‌گاه بصیرت اقوام ایرانی

محمد حسینی گفت: در غائله پاوه بزرگترین هدف دشمن این بود که انقلاب اسلامی را درگیر مسائل و درگیری‌های داخلی کرده و از درون متلاشی کند؛ لذا یکی از ابزارهای مهم در تحقق این هدف بزرگ را در ایجاد اختلاف و تفرقه میان کردها می‌دید.
گام دوم/ سرلشکر باقری در بازدید از سازمان پدافند غیرعامل کشور:

ایران در گام دوم انقلاب یک قدرت شکست‌ناپذیر خواهد بود

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اقتدار دفاعی کشور گفت: این سطح از توانمندی، مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست‌ناپذیر در سطح بین‌المللی بروز و ظهور داشته باشد.
بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به‌مناسبت روز صنعت دفاعی؛

افزایش قدرت دفاعی راهبرد غفلت‌ناپذیر جمهوری اسلامی است

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت روز صنعت دفاعی، تقویت سلاح‌های راهبردی، حداکثرسازی قدرت دفاعی و توسعه پشتوانه‌های امنیت پایدار ملی را راهبرد غفلت‌ناپذیر جمهوری اسلامی ایران دانست.
1 صفحه
پربیننده ها