به روز شده در: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
سردار عظمایی:
در مراسم ویژه ای که با حضور جمعی از فرماندهان و کارکنان منطقه پنجم دریایی سپاه برگزار شد از برخی عناصر فعال منطقه که در تحقق حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری نقش داشتند، تجلیل و تقدیر شد.
کد خبر: ۱۰۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۹ - 12July 2013

در عصر کنونی شرط تحقق مدینه فاضله اسلامی تحقق منویات مقام عظمای ولایت است

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، این مراسم  که در آن یاد شهدای هواپیمای مسافربری ساقط شده توسط ناو آمریکایی نیز گرامی داشته شد، با صوت زیبای شهید شحاته از علمای شیعه مصری که در نیمه شعبان توسط وهابیون شهید شد آغاز گردید و با سخنرانی سردار علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم ادامه پیدا کرد.  
 
سردار عظمایی طی سخنانی  با اشاره به رهبری های حکیمانه ولی امر مسلمین و تشریع ابعاد نعمت بزرگ ولایت، خاطر نشان کرد: در عصر کنونی، شرط تحقق مدینه فاضله اسلامی تحقق منویات مقام عظمای ولایت است.

وی افزود: ولی فقیه تداوم بخش همان راهی است که رسول خدا(ص) و ائمه اطهار علیهم السلام برای آن از جان خود مایه گذاشتند و با این دیدگاه، اطاعت از ولی فقیه و تأمین نظر او، اطاعت از خدا و جلب رضایت خدا است.
 
فرمانده منطقه پنجم ندسا با اشاره به خلق حماسه سیاسی توسط ملت افتخار آفرین ایران، اظهار داشت: بحمدالله در موضوع حماسه مشارکت ملی در انتخابات، آنچه مورد انتظار مقام معظم رهبری بود در روز۲۴خرداد ۹۲ برآورده شد.

وی تصریح کرد: معظم له تاکیدشان بر حضور حداکثری بود و روی هیچ فردی انگشت نگذاشتند و به حمدالله همه جناح ها آمدند و وظیفه شان را انجام دادند و  هدف همان حضور بود اکنون باید حماسه اقتصادی اتفاق بیفتد و دولتمردان به دنبال تحقق این حماسه باشند.


 سردار عظمایی با اشاره به جنایت آمریکا در ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران در ۱۲ تیر گفت: این واقعه در شرایطی رخ داد که  ناو وینسس در ۱۲مایلی جزیره هنگام بود و هواپیما هم که مقصدش کشور دبی بود در حال اوج گرفتن بود و برای شناورهای معمولی نیز تشخیص این هواپیما ممکن بود تا چه رسد به ناوی که مدعی بودند یکی از پیشرفته ترین ناوهای جهان است. وی افزود: این جنایت زمانی تلخی آن مضاعف می شود که فرمانده این ناو مورد تشویق قرار می گیرد و پس از این جنایت به او مدال اعطا می شود 


وی در ادامه سخنان خود از تلاش های مخلصانه  واحد سیاسی منطقه در ارتقای بصیرت و بینش کارکنان و خانواده های آنان تقدیر کرد.
 
حجه الاسلام والمسلمین مریدی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه پنجم ندسا نیز طی سخنانی در این مراسم با اشاره به خلق حماسه سیاسی و گرامی داشت ۱۲تیر گفت: حضور۷۲ درصدی مردم، کشور را بیمه کرد و همانطور که مقام معظم رهبری پیش بینی نموده بودند اتفاق افتاد. وی همچنین اقدام جنایتکارانه آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران را یکی از مصادیق جنایت ضد بشری دانست که متأسفانه در زمان خودش هیچ کدام از سازمان های مدعی دفاع از حقوق بشر اقدامی فراخور در محکومیت این جنایات انجام ندادند.
 
در ادامه این برنامه  ناوسالار رحمانی مسئول واحد سیاسی منطقه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته حول محور مشارکت در تحقق حماسه سیاسی ارائه داد که اجرای بیش از  ۲۵۰مورد گردهمایی، طراحی نرم افزار حماسه حضور، ارسال هزاران پیامک از رهنمودهای مقام عظمای ولایت و...،  تهیه و توزیع نشریات مختلف،  برگزاری نمایشگاه در دانشگاه بندرلنگه و استفاده از اساتید مجرب و کشوری در سطح منطقه و جزایر از بخش های این گزارش بود.
 
در پایان این برنامه از برادران نقدی نژاد، نجفی، پیشدار، ناصری، محترم زاده، قنبری، بیژنی، نوزایی، محمودی، قاسمی و بلاغی که به دلیل پاره ای محدودیت ها از ذکر مسئولیت و سمت آنان معذوریم به دلیل اهتمام و مشارکت فعال در تحقق حماسه سیاسی در سطح منطقه، با اهدای لوح تقدیر، قدردانی شد.

برچسب ها: سردار عظمایی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها