به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
این نشست در راستای ایجاد هماهنگی‌ها و پیگیری‌های حفظ ابنیه و آثار سرزمین دفاع مقدس و حماسه عظیم فرهنگی راهیان نور در خوزستان برگزار شد.
کد خبر: ۱۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۹ - 18July 2013

نخستین نشست مسئولان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، در این نشست که همراه با ضیافت، افطار در پادگان شهید محمودوند(ره) اهواز، محل فعالیت و استقرار قرارگاه حفظ ابنیه و آثار سرزمین دفاع مقدس جنوب کشور برگزار شد،

مدیرکل امور امنیتی و مرزی استاندار خوزستان، مسئول قرارگاه حفظ ابنیه و آثار سرزمینی دفاع مقدس، مسئولان مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه حضرت ولیعصر(عج) و قرارگاه عملیاتی جنوب غرب ارتش، مسئول اردویی گردشگری و راهیان نور سپاه حضرت ولیعصر(عج) و نمایندگان بهداری رزمی جنوب و جمعی از فعالان حوزه دفاع مقدس خوزستان حضور داشتند.
 
احمد رحیمیزاده، قرارگاه حفظ ابنیه و آثار سرزمین دفاع مقدس جنوب کشور هدف از برگزاری این جلسه را هماهنگی و همافزایی بیشتر دستگاهها و بخشهای مرتبط با حفظ آثار دفاع مقدس عنوان و ابراز امیدواری کرد که این گونه جلسات استمرار داشته باشد.
 
وی با اشاره به بخشی از فعالیتهای این قرارگاه در استان خوزستان، از مهمترین اقدامات و برنامههای آتی حفاظت و صیانت از آثار سرزمین دفاع مقدس خبر داد.
 
در ادامه، مسئولان و نمایندگان دستگاههای مختلف، ضمن حمایت از مأموریت حفظ ابنیه و آثار سرزمین دفاع مقدس مواردی را مطرح کردند که پیرامون آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار