به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹
در غرب تهران انجام گرفت؛
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام يک باند بزرگ خانوادگی، دستگيری 12 قاچاقچی و کشف 3 تُن ترياک و توقيف 8 دستگاه خودرو خبر داد.
کد خبر: ۲۲۰۷۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۹ - 08January 2017

کشف 3 تُن ترياک در کيسه‌های شن و ماسهبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سردار «محسن خانچرلی» فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی توسط ماموران پليس مبارزه با موادمخدر در خصوص تهيه، حمل و انتقال مواد مخدر توسط تعدادی از قاچاقچيان به صورت باندی و گسترده در غرب استان تهران، بررسی موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس قرار گرفت.

وی افزود: با پيگيری‌های شبانه‌روزی چند ماهه و گسترش چتر اطلاعاتی پليس، اخباری مبنی بر اينکه يک قاچاقچی موادمخدر با همدستی ديگر قاچاقچيان، محموله‌اي از موادمخدر را از همدستان خود در شرق کشور تهيه کرده و قصد انتقال آن به غرب استان تهران را داشت، به دست آمد.

سردار خانچرلی بيان داشت: با تعقيب و مراقبت‌های شبانه روزی پليس، پس از شناسايي محل دپوی موادمخدر در فاز 5 انديشه، بلافاصله ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان در قالب چهار اکيپ عملياتي با هماهنگي مقام قضائي و ورود به ساختمان در حال ساخت در شهر انديشه موفق به کشف 3 تن ترياک در پوشش کيسه‌های شن و ماسه شدند.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به توقيف هشت دستگاه خودرو سبک و سنگين از متهمان خاطرنشان کرد: در اين عمليات، 12 قاچاقچي که اکثر قريب به اتفاق آنها با هم نسبت خانوادگي داشتند، در شهر انديشه شهريار دستگير شدند.

وي در پايان با اشاره به افزايش 63 درصدي کشفيات موادمخدر در 9 ماهه گذشته و کشف بيش از 13 تن انواع موادمخدر در اين مدت، بيان داشت: پليس غرب استان تهران با رصد اطلاعاتي، عرصه را براي مجرمان به ويژه قاچاقچيان موادمخدر تنگ‌تر خواهد کرد و در اين راه همکاري مردمي مي‌تواند موفقيت پليس را ارتقاء دهد.
 
انتهای پیام/211
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار