به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
آثار راه‌یافته به 2 بخش‌ مسابقه‌ی ایران و بین‌الملل دهمین جشنواره بین‌المللی «پویانمایی تهران» از سوی هیأت انتخاب اعلام شد.
کد خبر: ۲۲۱۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷ - 11January 2017

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، هیأت انتخاب دهمین جشنواره بین‌المللی «پویانمایی تهران»، 521 فیلم در بخش مسابقه ایران و 828 فیلم در بخش مسابقه بین‌الملل را بازبینی کرد.

بر این اساس، اسامی پویانمایی‌های‌ ایرانیِ راه یافته به بخش مسابقه ایران شامل آثار پویانمایی، بلند،دانشجویی دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی و بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره شامل آثار پویانمایی و دانشجویی است.

هیئت انتخاب این دوره از جشنواره، در پایان 104 اثر پویانمایی، چهار اثر بلند، 17 اثر دانشجویی، 11 اثر دینی و هفت فیلم ارزش‌های انقلاب اسلامی راه یافته به بخش مسابقه ایران را معرفی کرد.

در عین حال، اسامی 18 فیلم‌ پویانمایی و هفت فیلم دانشجویی ایرانی و همچنین 91 پویانمایی و 29 اثر دانشجویی خارجی راه یافته به بخش مسابقه‌ بین‌الملل این جشنواره اعلام شد.

هیأت انتخاب این دوره از جشنواره را «وحید نصیریان»، «حسین شیخ‌الاسلامی»، «فرخ یکدانه»، «محمدامین همدانی»، «امیر مهران»، «سعادت رحیم‌زاده» و «غلامحسین کریمی‌دونا» تشکیل می‌دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره اسامی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه‌ی ایران و بین‌الملل را ببیند.

دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از 15 تا 19 اسفند در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار