به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۵
سردار خضرایی :
روز سوم خرداد ماه به مناسبت آزاد سازی خرمشهر و روز 4 خرداد ماه به مناسبت روز مقاومت بازدید از باغ موزه دفاع مقدس برای عموم مردم رایگان است،
کد خبر: ۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۸ - 22May 2013

باغ موزه دفاع مقدس رایگان شد/ افتتاح کتابخانه الکترونیکی دفاع مقدس در آینده نزدیک

به گزارش سرویس فرهنگی خبرگزاری دفاع مقدس ،سردار خزرایی در نشست خبری بزرگداشت سوم خرداد ماه با اشاره به این که نقطه عطف و مباهات در آزاد سازی خرمشهر قبل از بحث آزاد سازی توجه به اصل مقاومت و انگیزه مقاومت مردم به عنوان مهم ترین نکته ای که در این راستا باید مورد توجه قرار گیرد افزود: اصل و انگیزه مقاومت مردم در مقابل دشمن متجاوز مهم ترین موضوعی است که باید بیش از پیش مورد بحث و سرمایه گذاری فرا گیرد چرا که این هنر ارزشمند برای نسل های آتی جنبه تربیتی و اخلاقی دارد.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های باغ موزه دفاع مقدس در این ایام تصریح کرد: روز سوم خرداد ماه به مناسبت آزاد سازی خرمشهر و روز 4 خرداد ماه به مناسبت روز مقاومت بازدید از باغ موزه دفاع مقدس برای عموم مردم رایگان است، همچنین استفاده از کتابخانه تخصصی باغ موزه دفاع مقدس به عنوان جامع ترین کتابخانه دفاع مقدس که پس از دو سال طی ده روز گذشته افتتاح شد در این روز رایگان و عموم مردم بدون پرداخت حق عضویت می توانند کارت عضویت کتابخانه را دریافت کنند.

سردار خزرایی در ادامه از افتتاح کتابخانه الکترونیکی باغ موزه دفاع مقدس خبر داد و افزود: پس از افتتاح کتابخانه تخصصی دفاع مقدس کتابخانه الکترونیکی باغ موزه دفاع مقدس نیز در دستور کار قرار گرفته که با کسب مجوز و سیر مراحل قانونی در آینده نزدیک تقدیم علاقمند خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: ما در موزه دفاع مقدس دارای ساختار مختلف دیجیتالی برای ارائه مطالب دفاع مقدس و همچنین استفاده از فیلم های سه بعدی و اجرای آن به روی دیوار مسجد جامع خرمشهر به مدت 3 شب بعد از نماز مغرب و عشاء در محل باغ موزه دفاع مقدس به نمایش در خواهد آمد.

وی در ادامه بیان داشت: در همین راستا کلیه کسانی که از امروز تا 15 مرداد سال جاری از طریق ارائه دلنوشته و یا مطلبی پیرامون دفاع مقدس بدون استفاده از منابع کتابی و غیر کتابی به ارائه آثار بپردازند جوایز نفیسی اهدا خواهد شد همچنین از نویسندگان و ناشران کلیه کتاب هایی که پیرامون دفاع مقدس طی سال گذشته برای چاپ اول به رشته تحریر درآمده تقدیر خواهد شد.

سردار خزرایی در ادامه از تجلیل خبرنگار برگزیده حوزه دفاع مقدس با حضور خانواده هایشان در تیر ماه سال جاری خبر داد.

وی در ادامه با اعلام آمادگی از جمیع هنرمندان برای برگزاری کارگاه های هنری و ساخت و تولید آثار هنری در  حوزه دفاع مقدس دعوت کرد.

وی در ادامه عنوان داشت: طی توافقات صورت گرفته با وزارت آموزش و پرورش استان تهران، مراسم " طعم جبهه" برای دانش آموزان دبیرستانی که چهار مرحله آن تا کنون برگزار شده بعد از امتحانات خرداد ماه ادامه خواهد کرد.

سردار خزرایی در پایان با اشاره به وظیفه باغ موزه دفاع مقدس در اعزام کاروان های راهیان نور خاطر نشان کرد: از برگزیدگان مسابقه خاطره نویسی راهیان نور و همچنین متولیان راهیان نور تابستان سال جاری تقدیر خواهد شد.

لینک کوتاه: http://dnws.ir/23
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار