به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
جانشین پلیس آگاهی ناجا اعلام کرد؛
جانشین پلیس آگاهی نیروی انتظامی از کشف بیش از 80 درصد پرونده‌های محوله به عملیات ویژه این پلیس خبر داد و گفت: اهمیت کشف پرونده‌ها در علمی و اطلاعاتی بودن آنها است.
کد خبر: ۲۳۱۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷ - 11March 2017
کشف بیش از 80 درصد پرونده‌های محوله به پلیس عملیات ویژه آگاهی ناجابه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مسعود منفرد با تشریح مأموریت‌های پلیس عملیات ویژه، اظهار داشت: با توجه به حساسیت شغل مأموران عملیات ویژه پلیس آگاهی ناجا، آنها حافظ اسرار مردم هستند؛ زیرا حفظ مسائل شخصی و خانوادگی افراد درگیر با حوادث از اهمیت بسزایی برخوردار است.

جانشین پلیس آگاهی ناجا در خاتمه با اشاره به حوزه سرمایه انسانی، گفت: بایستی بسترهای لازم را برای ورود جوانان به این حیطه فراهم کنیم تا افراد لایق، به روز و خلاق بتوانند در این عرصه فعالیت کنند.

وی ادامه داد: سخت و حساس بودن مأموریت‌های عملیات ویژه از خصوصیات مهم این حوزه به شمار می‌آید؛ در سال‌جاری به دستور فرمانده نیروی انتظامی، 6 اولویت مهم برای ناجا تعیین شد که مبارزه با سرقت و قاچاق کالا و ارز مختص به پلیس آگاهی است.

این مقام عالی رتبه پلیس آگاهی ناجا افزود: نیروهای عملیات ویژه، نیرویی با اقتدار، غیرتمند و توانمند است که در مأموریت‌های خود در این عرصه همیشه سربلند بوده است.

سردار منفرد اضافه کرد: آمادگی جسمانی، سرعت عمل، توانمندی بالقوه و بالفعل در انجام مأموریت‌ها، بهره‌مندی از فناوری و تجهیزات جدید و پیشرفته، قابلیت انعطاف، صبر و خویشتنداری، شجاعت، اقتدار و از خودگذشتگی از اصولی هستند که در مأموریت‌های عملیات ویژه مورد توجه است.

جانشین پلیس آگاهی ناجا با اشاره به تبحر و مجرب بودن کارکنان عملیات ویژه، گفت: آمادگی نیروها و آموزش‌هایی که به آنها داده می‌شود از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ لذا با توجه به این حساسیت، باید برنامه‌ریزی دقیق و مدونی در این امر انجام شود.

وی با اشاره به اینکه پلیس آگاهی یک پلیس کاملا تخصصی است، گفت: نیروهای این پلیس، عموما استرس شغلی بالایی را تجربه می‌کنند و از سوی دیگر برخورد با افراد مختلف جامعه از هر قشر و فرهنگ آن هم در موقعیت‌های حساس و پرخطر؛ مهارت و ظرفیت بالای مأموران پلیس آگاهی را می‌طلبد.
 
انتهای پیام/ 221
لینک کوتاه: http://dnws.ir/231441
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار