به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۰
جلیلی در جمع مردم بهمئی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید یک خانواده عشایری که بیشترین خدمت را در حوزه تولید، دام و کشاورزی می‌کند کمترین برخورداری از منابع کشور را داشته باشد.
کد خبر: ۲۳۱۶۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵ - 12March 2017
پذیرفتنی نیست که برخی روستاها آب و برق نداشته باشند/عده‌ای با یک تلفن هزاران میلیارد وام می‌گیرند

به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس، سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در جمع مردم بهمئی با اشاره به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) در وصیت نامه شان مبنی بر این که من با جرأت مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول‌الله هستند، اظهار داشت: کسانی که از ابتدای پیروزی انقلاب به دشمنی با مردم ایران برخواستند نیز شهادت می دهند که در این 37 سال هر آنچه می‌توانستند علیه مردم و انقلاب ما به کار بردند ولی به نتیجه‌ای نرسیدند.

وی با بیان این که کهگیلیویه و بویراحمد استان گنج‌های مادی و معنوی است، اظهار داشت:‌ اگر از این گنج‌ها به خوبی بهره‌برداری شود، جوانان این استان به جای این که از مشکل بیکاری بگویند، هر یک می‌توانند در نقش یک کارآفرین صدها شغل ایجاد کنند.

وی با اشاره به مذاکرات 18 روزه وزاری امور خارجه 5+1 با مقامات ایرانی در وین در سال 1393 گفت: آنها برای چند هزار سانترفیوژ با ما مذاکره نمی‌کردند چون خود هزاران کلاهک هسته‌ای دارند؛ آنها می‌دانستند که اگر نعمت‌های خداداد و ایمان مردم ایران ممزوج شود،‌ قدرتی شکل خواهد گرفت که هسته ای در برابر آن هیچ است.

جلیلی با تجلیلی از نقش جوانان و رزمندگان شهر بهمئی در دوران دفاع مقدس گفت: اگر سازوکارهایی که در دوران دفاع مقدس منجر به شکوفایی توانایی های جوانان ایرانی شد، هم اکنون در صنعت و کشاورزی و اقتصاد وجود داشته باشد، مشکل بیکاری رفع خواهد شد.

در حاشیه این سفر نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از منطقه محروم «توگبری» نیز بازدید کرد. جلیلی در این بازدید ضمن شنیدن گلایه‌ها و حرف مردم این منطقه گفت: این که همچنان برخی روستاها نه آب دارند نه برق، پذیرفتنی نیست، این مردم به تعبیر امام خمینی (ره)، ذخایر انقلاب هستند. نباید یک خانواده عشایری که بیشترین خدمت را در حوزه تولید، دام و کشاورزی می‌کند کمترین برخورداری از منابع کشور را داشته باشد.

انتهای پیام/ 151
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار