به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۸
من انقلابی‌ام-126/ گودرزی:
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: سالانه 10 درصد از دانشجویان دانشگاه‌های کشور عازم راهیان نور می‌شوند.
کد خبر: ۲۳۱۸۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱ - 13March 2017
سالانه 10 درصد از دانشجویان عازم سرزمین‌های نور می‌شوندبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، «داود گودرزی» رئیس بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: همانطور که شاهدیم هر ساله جمع زیادی از کاروان‌های دانشجویی عازم سرزمین‌های نور می‌شوند. در چند سال اخیر برای تقویت و توسعه راهیان نور دانشجویی برنامه‌ریزی‌های خوب و پشتیبانی‌های ستادی صورت گرفته است.

وی افزود: در این راستا قرارگاه ملی شهید علم الهدی به ریاست وزیر علوم، جانشینی سردار فضلی و با عضویت دستگاه‌های آموزش عالی و دبیری بسیج دانشجویی تشکیل شده است. در طول سال نیز جلسات متعددی توسط این قرارگاه برگزار می‌شود و ظرفیت‌های دستگاه‌ها در خدمت این حرکت عظیم فرهنگی و اثربخش قرار می‌گیرد.
 
گودرزی تصریح کرد: طبق دستوالعملی که تهیه شده است، بنا است سالیانه 10 درصد از دانشجویان به راهیان نور اعزام شوند که این دستورالعمل به نهادهای مربوطه نیز ابلاغ شده است.
 
وی افزود: طی این هدف‌گذاری، امسال 110 هزار دانشجو مقرر شده است به راهیان نور اعزام شوند و بنا داریم این رقم را به 500 هزار نفر افزایش دهیم. ما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد که تعداد دانشجویان بیشتری از این فرصت معنوی استفاده کنند و با معارف شهدا و دفاع مقدس آشنا شوند. همچنین تلاش داریم زمان و مکان سفرهای راهیان نور را توسعه بدهیم، یعنی کاروان‌های دانشجویی در طول سال و در 7 استان که مقصد کاروان‌های راهیان نور هستند، حضور یابند.
 
رئیس بسیج دانشجویی خاطرنشان کرد: در بحث کیفی نیز تلاش‌مان این است که برنامه‌های فرهنگی را تقویت کنیم و در این راستا روحانیون و راویان تقویت و برنامه‌های فرهنگی خوبی ارائه و توسعه خواهیم داد.
 
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار