به روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
من انقلابی‌ام-301/ امیر حیدری در دهلاویه:
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: راهیان نور به عنوان یک منبع عظیم فرهنگی، این ظرفیت را دارد که جوانان جامعه ما را با فرهنگ و آرمان‌های نسل حاضر در دوران دفاع مقدس پیوند دهد و زوایا و حقایق برجسته این رویداد بزرگ تاریخی را برای آنان روشن نماید.
کد خبر: ۲۳۲۸۱۲
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹ - 21March 2017
«راهیان نور» منبع عظیم فرهنگی است/ دشمن با حمله نظامی کاری از پیش نخواهد بردبه گزارش خبرنگار اعزامی دفاع پرس به راهیان نور، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه حضور در یادمان شهدایی دهلاویه گفت: راهیان نور به عنوان یک منبع عظیم فرهنگی، این ظرفیت را دارد که جوانان جامعه ما را با فرهنگ و آرمان‌های نسل حاضر در دوران دفاع مقدس پیوند دهد و زوایا و حقایق برجسته این رویداد بزرگ تاریخی را برای آنان روشن نماید.
 
وی افزود: امروز کشور ما در شرایط خاصی قرار دارد، شرایطی که هجمه‌های خاموش و بی صدای فرهنگی از هر سو، مردم کشورمان به خصوص جوانان را هدف قرار داده است. دشمن دیگر به فکر حمله نظامی نیست، زیرا می‌داند که با حمله نظامی هیچ کاری از پیش نخواهد برد و برعکس حمله نظامی، مردم را متحدتر و منسجم‌تر خواهد کرد.
 
امیر حیدری خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره تاکید می‌فرمایند که دشمن از طریق جنگ نرم و جنگ روانی با اختلاف افکنی و نا امید کردن جوانان نسبت به آینده درصدد ایحاد دودستگی و چند دستگی در کشور است.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: اما در این میان یکی از ارکان اصلی فرهنگ کشور که طی سال‌های گذشته توانسته است دشمنان را در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و... ناکام کند. الهام گیری از فرهنگ شهادت و ایثار رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس در قالب راهیان نور است.
 
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار