به روز شده در: ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور؛
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر کشور خواستار ضرورت رعایت قانون در برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا شدند.
کد خبر: ۲۳۶۰۳۷
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷ - 18April 2017
تذکر نمایندگان به وزیر کشور درباره رعایت قانون در روند انتخابات

به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس، احمد امیر‌آبادی فرهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه 29 فروردین) در صحن علنی مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

تذکر ابوالفضل سروش نماینده مردم تهران در مجلس به وزیر کشور لزوم چاره‌اندیشی و برنامه‌ریزی بهتر برای مبارزه با مواد مخدر برای نجات کشور از این منجلاب.

تذکر داوود محمدی نماینده مردم تهران به وزیر آموزش و پرورش درباره عدم پرداخت حق‌التدریس نیروهای معف و عدم صدور احکام افزایش سنوابی سال 1396 معلمین و کارکنان آموزش و پرورش.

تذکر حیدر‌علی عابدی نماینده مردم اصفهان به وزیر راه و شهرسازی در مورد توقف پرداخت تاسیسات و ساختار مشارکت مدنی در حوزه مسکن.

تذکر محمد‌علی پور‌مختار و احد آزادی‌خواه و جلیل رحیمی جهان‌آبادی نمایندگان بهار و ملایر و تربت‌جام به وزیر کشور در مورد ضرورت رعایت قانون در برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا و ارسال پرونده‌های داوطلبان از سوی هیئت‌های اجرایی به هیئت‌های نظارت.

تذکر نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر نفت در مورد جلو‌گیری از افزایش قیمت بی‌رویه گاز مصرفی خانگی علی‌رغم اعلام قبلی.

تذکر سید جواد حسینی‌کیا نماینده مردم سنقر به وزیر آموزش و پرورش در مورد عدم چاره‌اندیشی برای مدیریت ضعیف، نا کا‌رآمد و سیاسی آموزش و پرورش استان کرمانشاه.

تذکر شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان به وزیر اقتصاد و دارایی در مورد برگزاری جلسه با هیئت مدیره موسسه کاسپین و دستور همکاری و ارائه طریق و هماهنگی لازم جهت حل مشکلات سرمایه گذاران موسسه کاسپین و فرشتگان.

تذکر نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه به رئیس جمهور و وزرای صنعت و معدن در مورد جلو‌گیری از تعطیلی کار‌خانه‌های قدیمی که مردم به محصولات آنها نیاز دارند  و همچنین برای کارگران آنها هم چاره‌اندیشی شود.

تذکر امیر خجسته نماینده مردم همدان به وزیر سنعت و معدن در مورد برنامه‌ریزی جدی برای احیای کارخانه‌های تعطیل شده.

انتهای پیام/ 151


لینک کوتاه: http://dnws.ir/236037
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها