به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۴
حجت الاسلام و المسلمین سعیدی:
نماینده ولی فقیه در سپاه از سپاه به عنوان انقلابی‌ترین نهاد فراحزبی یاد کرد و گفت: روحانیون می‌توانند ایفاگر نقشی مؤثر در تقویت جبهه انقلاب اسلامی باشند.
کد خبر: ۲۳۶۱۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹ - 19April 2017
سپاه انقلابی‌ترین نهاد فراحزبی است/ نقش مؤثر روحانیون در تقویت جبهه انقلاببه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه (میقات 15) صبح امروز (چهارشنبه 30 فروردین) با حضور حجت الاسلام و المسلمین «علی سعیدی» نماینده ولی فقیه در سپاه و جمعی از مسئولین نمایندگی رده‌ها در محل ستاد فرماندهی کل سپاه آغاز شد.

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی در این همایش با اشاره به مقاطع تاریخی اسلام اظهار کرد: بعثت اولین مقطع تاریخی و آغاز اسلام است؛ غدیر استکمال و استمرار بعثت و اسلام است؛ عاشورا احیای بعثت و اسلام و ظهور به معنای جهانی شدن اسلام است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به عنوان زمینه ساز ظهور و جهانی شدن اسلام و بعثت چهارمین مقطع فراروی ما است و امروز ما در آستانه عصر ظهور برای جهانی شدن اسلام و بعثت قرار داریم.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه تصریح کرد: مقطع امروز حساس‌ترین مقطع تاریخ از بعثت تاکنون است و ثمر و نتیجه بعثت، عاشورا و غدیر به اینکه ما چگونه بتوانیم زمینه تبلور جهانی شدن اسلام را فراهم کنیم بستگی دارد.

وی با بیان اینکه امروز ما در تقابلی همه جانبه با جبهه کفر قرار داریم، گفت: از سویی، جبهه حق با رهبری ولی فقیه و از سوی دیگر جبهه‌ای از کفر، شرک و نفاق قرار داشته و گستره این تقابل کل جغرافیای زمین می‌باشد.

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با اشاره به مسئله حاکم و حاکمیت دینی اظهار کرد: در تحقق حاکم دینی تنها اراده ذات باریتعالی کافی است اما در تحقق حاکمیت دینی مردم نقش مهمی را در کنار اراده الهی ایفا می‌کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی آخرین نقطه قبل از شروع و زمینه سازی ظهور است، گفت: امروز دو جبهه با تمام وجود در تأخیر ظهور نقش دارند که یکی جبهه بیرونی به رهبری آمریکا و دیگری جبهه لیبرال و سکولار داخلی است؛ شناخت دشمنی آمریکا کار سختی نیست اما شناخت و موضع گیری در برابر جبهه دیگر که پوششی از نفاق دارد بسیار دشوار می‌باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه تقابل آمریکا با انقلاب اسلامی در عرصه بین المللی و منطقه‌ای نتیجه‌ای جز انزوا و به شکست انجامیدن توطئه‌‌های آنان به همراه نداشته است، گفت: از سوی دیگر استکبار جهانی از بدو شکلگیری انقلاب همواره با هدف براندازی به تقابل با ما پرداخته که در سالیان متمادی در دنبال کردن این هدف از راهبردها و رویکردهای مختلفی استفاده کرده است.

وی با تأکید بر اینکه خطرناک ترین مسئله‌ای که از سوی دشمنان در کشور دنبال می‌شود ایجاد تغییر در محاسبات نسبت به اهداف، سیاست‌ها و شعارهای انقلاب اسلامی گفت: انقلابی زدایی از واژه‌های انقلاب، از نهادهای انقلابی، از شخصیت‌ها و از مراسمات مذهبی و عزاداری‌ها راهبردی است که امروزه شاهد دنبال کردن آن از سوی دشمن هستیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان انقلابی ترین نهاد فراحزبی یاد کرد و با اشاره به نقش روحانیون به ویژه شاغلین در سپاه گفت: روحانیت می‌تواند ایفاگر نقشی مؤثر در تقویت جبهه انقلاب باشد.

انتهای پیام/211
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار