به روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
علمای بحرین از ملت این کشور خواستند در دفاع از دینشان در سخت‌ترین شرایط و در شب دادگاه «شیخ عیسی قاسم»، مساجد را پر نموده و به قرائت ادعیه بر علیه ظلم وارد شده بپردازند.
کد خبر: ۲۳۹۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶ - 19May 2017
به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع پرس، علمای بحرین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند که در صورت صدور هرگونه حکمی در بیدادگاه رژیم آل‌خلیفه درباره «آیت الله عیسی قاسم»، ملت هر لحظه آمادگی کامل برای عمل به هر نوع فتوای شرعی‌ای که صادر خواهد شد داشته باشند.

علمای بحرین در این بیانیه ضمن تاریخی خواندن حرکت ملت بحرین در دفاع از دینشان در سخت‌ترین و خطیرترین شرایط، از مردم خواستند در حرکتی فداکارانه در شب دادگاه «آیت الله عیسی قاسم»، زن و مرد مساجد را پر نموده و به قرائت ادعیه‌ای که بر علیه ظلم وارد شده است بپردازند.

در این بیانیه آماده است:

اراده ملت باذن الهی پیروز است، چرا که این ایمانی ست که متزلزل شدنی نیست و حقی است که چیزی قدرت غلبه بر آن ندارد. اصرار نظام بر ادامه ظغیانش و ادامه این محاکمه فریبکارانه تاثیری جز افزودن بر اراده مردم و آمادگی بیشتر آنان برای ایثار وفدا شدن نداشته است.

علمای بحرین در پایان این بیانیه تاکید نموده‌اند:

ملت در هر لحظه آمادگی کامل برای عمل به هرگونه فتوای شرعی‌ای که در صورت صدور هرگونه حکمی در دادگاه «آیت الله عیسی قاسم»، صادر خواهد شد داشته باشند.

منبع: تسنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار