به روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
نقوی حسینی در گفت‌وگو با دفاع پرس:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به اظهارات یکی از اعضای کنگره آمریکا گفت: حمایت آمریکا از تروریست‌ها امری بدیهی است و حوادث تروریستی تهران پیرو سیاست‌های آمریکا در منطقه است.
کد خبر: ۲۴۳۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴ - 13June 2017
حوادث تروریستی تهران پیرو سیاست‌های آمریکا در منطقه بود/ تهیه طرح مقابله با مصوبه سنای آمریکا«سید حسین نقوی حسینی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس در خصوص اظهارات یکی از اعضای کنگره آمریکا در حمایت از حمله تروریست‌ها در تهران اظهار داشت: آمریکایی‌ها به دنبال تضعیف ایران هستند و این یک امر بدیهی و مسلم است که در این راستا از هر گونه فعالیتی از جمله حملات تروریستی حمایت کنند.
 
وی ادامه داد: آمریکایی‌ها برای اینکه به اهدافشان در منطقه دست یابند از تروریست‌ها حمایت می‌کنند و اگر حمایت نکنند باید تعجب کرد. حوادث تروریستی که در روز 17 خرداد در تهران به وقوع پیوست نیز در پیرو سیاست‌های آمریکا در منطقه است.
 
نقوی حسینی همچنین در رابطه با طرح مقابله با مصوبه سنای آمریکا گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی پس از تعطیلات کاری به بررسی این طرح که مربوط به اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران است، می‌پردازد.
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: پیش نویس این طرح هم اکنون در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در حال تهیه است و با مشورت نمایندگان در کمیسیون تکمیل می‌شود. برخی از اعضای کمیسیون نیز درخواست تهیه طرحی را داشتند اما چون مرکز پژوهش‌ها امکان بررسی کارشناسی داشت، قرار شد پیش نویس این طرح را تهیه کند.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی دو روز پیش (21 خرداد) از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خواست تا طرح مقابله با مصوبه سنای آمریکا را ارائه کند.
 
انتهای پیام/211
لینک کوتاه: http://dnws.ir/243311
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها