به روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
سردار حاجی زاده:
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه اگر تروریست‌ها به شرارت‌هایشان ادامه بدهند، سرنوشت بدتری در انتظارشان است، گفت: حمله موشکی شب گذشته کار کوچکی بود.
کد خبر: ۲۴۴۱۰۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲ - 19June 2017
تروریست‌ها به شرارت‌هایشان ادامه بدهند، سرنوشت بدتری در انتظارشان استبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار «امیر علی حاجی زاده» فرمانده نیروی هوافضای سپاه اظهار داشت: تروریست‌ها اگر به شرارت‌های خود ادامه بدهند، سرنوشت بدتری در انتظارشان است.
 
وی افزود: هدف این موشک‌ها اطراف دیرالزور در سوریه و مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست‌های تکفیری بود.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه عنوان کرد: تروریست‌ها باید بدانند تهران، لندن و پاریس نیست. حمله موشکی شب گذشته کار کوچکی بود و دشمنان اگر دست از پا خطا کنند ضربات مهلک‌تری بر آنان وارد خواهیم کرد.
 
سردار حاجی زاده گفت: موشک از ایران شلیک شد، از آسمان عراق عبور کرد و در سوریه فرود آمد و توسط هواپیماهای بدون سرنشین که از اطراف دمشق به پرواز درآمدند، در اطراف دیرالزور اصابت‌ها را برای ما همزمان مخابره کردند که موشک‌ها دقیقا به اهداف برخورد کردند.
 
وی خاطرنشان کرد: اشراف اطلاعاتی و شناسایی محل تروریست‌ها یک دنیا مساله است و زدن این موشک‌ها با دقت به یک ساختمان کوچک و از فاصله 700 کیلومتری دارای یک پیام مهم است و اینکه آنان بدانند عیار ایرانی چقدر است.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: سپاه به تبعیت از فرمانده معظم کل قوا، عزم و اراده محکمی برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران دارد و سر سوزنی عقب نمی‌نشیند.
 
انتهای پیام/211
لینک کوتاه: http://dnws.ir/244109
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها