به روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۵
امیرآبادی:
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اتخاذ سیاست مُشت آهنین تنها سیاست تامین‌کننده حقوق ملت ایران در برابر تروریست‌ها و دشمنان است و لبخند و مذاکره با هدف کاهش تنش با دشمنان ملت ایران نتیجه‌ای ندارد.
کد خبر: ۲۴۴۱۷۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲ - 19June 2017
«مُشت آهنین» تنها راهکار مقابله با دشمنان/ جبهه مقاومت دلگرم شدبه گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس حمله موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه را اقدامی شجاعانه خواند و گفت: این اقدام به جهانیان ثابت کرد ملت ایران برای دفاع از خود منتظر تصمیم هیچ نهاد بین المللی نیست و در هر نقطه ای از دنیا که تشخیص دهد امنیت و حقوقش پایمال می شود، اقدام می کند.

نماینده مردم قم با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی از این اقدام مقتدرانه سپاه حمایت می کند، اظهار داشت: لازم بود تروریست ها تنبیه شوند، تروریستی که با وقاحت به پارلمان ایران حمله می کند و مرکز قانونگذاری جمهوری اسلامی را نشانه می رود، باید به سخت ترین شیوه تنبیه شود.

عضو هیات رئیسه مجلس پیام روشن اقدام مقتدرانه جمهوری اسلامی برای مقاومت منطقه را دلگرمی آنها و اثبات قدرت بازدارندگی ایران خواند.

وی تصریح کرد: بعضی از حامیان تروریست ها در منطقه نیز متوجه شدند که جمهوری اسلامی دارای قدرت موشکی قوی است و می تواند دشمنان را در فاصله ۷۰۰ کیلومتری از هستی ساقط کند.

امیرآبادی در خصوص پیام اقدام مقتدرانه سپاه برای برخی مرعوبین داخلی، گفت:متاسفانه طی چند سال اخیر عده ای از مسئولان داخلی با رفتارها و گفتارهای خود تلاش داشتند نهادهای نظامی و امنیتی را تضعیف کنند. این افراد باید بدانند تضعیف این نهادها به نفع دشمنان ماست واتخاذ سیاست مُشت آهنین تنها سیاست تامین کننده حقوق ملت ایران در برابر تروریست ها و دشمنان است و لبخند و مذاکره با هدف کاهش تنش با دشمنان ملت ایران نتیجه ای ندارد.

وی با تاکید بر اینکه آمریکایی ها از ابتدا به دنبال حذف ملت ایران بودند، افزود: مسئولان کشور نباید به لبخندهای دشمنان توجه کنند، باید ایستاد و مقاومت کرد. ایستادگی و مقاومت است که حقوق ملت ایران را حفظ می کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شلیک موشک های سپاه پاسداران از منابع سنی نشین کشور را با هدف اعلام وحدت میان مسلمانان خواند و گفت: این موشک ها دقیقا در منطقه ای فرود آمد که مقر فرماندهی تروریست ها و محل تجمع و آماده سازی ماشین های انفجاری بود.

امیرآبادی گفت: شلیک این موشک ها در آستانه روز قدس به اسرائیل و دشمنان ایران اعلام کرد جمهوری اسلامی از همه داشته های خود برای دفاع از ملت ایران و مسلمانان جهان استفاده می کند.
 
منبع:مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها