به روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
وصیت‌نامه؛
شهید پازوکی در وصیت‌نامه خود آورده است: وصیت من به تمام راهیان شهادت، حفظ حرمت ولایت فقیه و مبارزه با مظاهر کفر تا اقامه‌ حق و ظهور ولی خدا، امام زمان (عج). نکند ولی خدا را تنها بگذارید و خدای نکرده مثل امام علی (ع) غریب شود؛ به هوش باشید.
کد خبر: ۲۴۶۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳ - 03July 2017
وصیت من به تمام راهیان شهادت، حفظ حرمت ولایت فقیه

به گزارش خبرنگار ساجد، شهید «مجید پازوکی» 1 فروردین 1346 در تهران به دنیا آمد. با اوج گرفتن مبارزات مردمی، او نیز مبارزی کوچک نام گرفت، انقلاب که پیروز شد، 11 ساله بود. بعدها به عضویت بسیج مسجد درآمد و برای گذراندن دوره آموزشی در سال 1361 رنگ و بوی جبهه گرفت و به عنوان تخریبچی وارد جبهه شد. وی پس از مدتی به عنوان فرمانده تفحص لشکر 27 محمد رسول الله (ص) درآمد و سرانجام در 17 مهر 1380 بر اثر انفجار در میدان مین به جمع یاران شهیدش پیوست.

وصیت‌نامه شهید «مجید پازوکی»

بسم رب الشهداء و الصدیقین

گواهی می‌دهم که تو واحدی و بی‌همتا و بی‌نیاز از خلق و خالق رزق.

خداوندا گواهی می‌دهم محمد رسول تو و آقای خلق و آخرین پیامبر (ص) عالم است.

امروز روز اول ماه مبارک رمضان می‌باشد و ان‌شاءالله که در این ضیافت معنوی ما را نیز راه بدهند و میهمان شهدا و ارواح پاک قدسی باشیم و به مولای خود اقتدا کنیم و در راه حفظ اسلام و دین خدا و خدمت به خلق خدا با بدن خونین به دیدار حق بشتابیم. اگرچه آلوده‌ایم، امید به رحمت خدا و عنایات اهل بیت (ع) داریم که جزء شهدای راه حسین بن علی (ع) باشیم.

خدایا تو شاهدی که از اول انقلاب با عشق به فرزندان حضرت زهرا (س) به خصوص امام خمینی زندگی کردم و بارها جانم را در راه خدا گذاشتم، ولی متاع آلوده بود و قابل خرید نبود. ولی به شهادت در راه ولایت و اسلام جوانی خود را خرج کردم. ان‌شاءالله در راه اسلام و ولی خدا و نایب امام زمان (عج) جان بدهم و به جمع باصفای دوستان بروم.

وصیت من به تمام راهیان شهادت، حفظ حرمت ولایت فقیه و مبارزه با مظاهر کفر تا اقامه‌ حق و ظهور ولی خدا امام زمان (عج). نکند ولی خدا را تنها بگذارید و خدای نکرده مثل امام علی (ع) غریب شود؛ به هوش باشید. روزی می‌رسد که امام زمان می‌آید و شرمنده‌ی او نباشید، با عشق به شهادت و آماده شدن برای قیام مهدی (عج).

قرآن کتاب زندگی است، کتاب آخرت است، کتاب اخلاق است. هر چه بخواهید در این دریا هست و با توسل به قرآن و اهل بیت (ع) به سعادت برسید. ان‌شاءالله.

وصیت من به همسرم که چندی یار و همراه این حقیر بود و سختی‌ها و کمبودها را تحمل کرد، بنده از شما راضی هستم، خدا نیز از شما راضی باشد؛ به زندگی حضرت زهرا (س) توسل کن و خود را با یاد خدا و قرآن حفظ کن، ان‌شاءالله با تربیت علی و مجتبی آخرت خود را آباد کنی و همیشه برای بخشش گناه این حقیر از خدا طلب کن ان‌شاءالله که شما نیز پس از زیارت خدا و اهل بیت (ع) با شهادت از دنیا بروی.

وصیت من به پدر و مادر عزیزم که اگر قدم خیری برداشتم از برکت وجود آن‌ها بود که خدا آخرت شما را آباد کند و دنیای شما را و عزت و سربلندی به شما عنایت کند که من از شما راضیم و دعا می‌کنم که هرچه بیشتر در راه خدا قدم بردارید و به زیارت خدا بروید. اگر در جنگ شهید نشدم، نبودن رضایت شما بود. از خدا و اهل بیت (ع) می‌خواهم که دل شما را از ما راضی کند و ما را به خیل کربلاییان برساند.

خدایا! از غفلت‌ها و گناهان و جسارت‌ها و بی‌ادبی‌ها و نشناختن مقام تو طلب بخشش دارم.

پسران خوبم! می‌دانم که عاشق اسلام و ولایت فقیه هستید، نکند به خاطر رضایت چند دنیاپرست دینارخواه، رضای خدا را زیر پای بگذارید.

خداوندا! تو شاهدی که با تمام وجودم از رهبر عزیزم سیدعلی مظلوم حمایت کردم و به تمام همراهان و سربازان دلیر خمینی که می‌خواهند با خون خود جمهوری اسلامی را به صاحب اصلی خود بدهند، سفارش می‌کنم که یک لحظه از حمایت علی زمانه کوتاهی نکنید و به مادر سادات اقتدا کنید و خود را سپر بلای امام و خط او قرار دهید و روسفید روز قیامت شوید که اصحاب یمین روسفید هستند.

انتهای پیام/ 181

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار