به روز شده در: ۲۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
سردار جزایری:
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: قرائن و شواهد و همچنین اسناد و مدارک حاکی از شکل‌گیری و یا تقویت گروه‌های تروریستی منطقه غرب آسیا از سوی آمریکا و انگلیس است.
کد خبر: ۲۴۸۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴ - 17July 2017
آمریکا عامل اصلی پشتیبانی از گروههای تروریستی در منطقهبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار سرتیپ پاسدار «سید مسعود جزایری» سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به اینکه آمریکا تلاش می‌کند با معکوس کردن مفهوم تروریسم و گسترش دامنه آن به گروه‌های جهادی و گروه‌های مقاومت، مطلوبیت‌های خود را در منطقه غرب آسیا افزایش دهد، اظهار داشت: این در حالی است که آمریکا به عنوان ناقض اصلی حقوق بشر و اصلی‌ترین پشتیبان گروه‌های تروریستی و تروریسم دولتی شناخته می‌شود.
 
وی افزود: قرائن و شواهد و اسناد و مدارک حاکی از شکل‌گیری و یا تقویت گروه‌های تروریستی منطقه خاورمیانه از سوی آمریکا و انگلیس است.
 
سردار جزایری در ادامه تاکید کرد: برای جلوگیری از ائتلاف نظامی امنیتی عربی - صهیونیستی، جامعه بزرگ عربی در منطقه و سراسر جهان بایستی حول محور آزادی سرزمین فلسطین و حمایت بیشتر از گروه‌های جهادی و مقاومت منطقه، با ارتقای سطوح نظری و عملی مبارزه، روند جدیدی در مقابله با زیاده خواهی‌ها و تجاوزگری آمریکا و صهیونیسم را آغاز کنند.
 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه ارتجاع عرب و ارتجاع منطقه در وضعیت نامتعادل به سر می‌برند و همین امر فرصت را برای اعمال فشار مردم منطقه بر حکام مرتجع فراهم آورده است، یادآور شد: همه رژیم‌هایی که به تروریست‌ها در عراق و سرویه کمک کرده‌اند، گرفتار مشکلاتی هستند که در آینده مصائب آن‌ها بیشتر هم خواهد شد و آمریکا نیز از این امر مستثنی نمی‌باشد.
 
وی در ادامه افزود: آمریکا هر قدر تلاش کند چهره غده سرطانی و تروریست بزرگ یعنی رژیم صهیونیستی را رنگ و لعاب کند و یا از طریق ایران هراسی، اشغال فلسطین را به فراموشی بسپارد، باید بداند که این پدیده هرگز از دید ملت‌ها پنهان نخواهد شد و مبارزه مردم منطقه و ملت پایدار فلسطین با غاصبان صهیونیستی ادامه‌دار و دامنه‌دار تداوم خواهد داشت.
 
این مقام ستاد کل نیروهای مسلح همچنین خاطرنشان کرد: به لحاظ تخصصی، پیروزی مقاومت منطقه و مبارزه فلسطینی‌ها بر علیه غاصبان قدس شریف مورد وثوق کارشناسنان نظامی است.
 
انتهای پیام/221
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار