به روز شده در: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۲
به شرط کمک‌های روسیه؛
رئیس کمیته آشتی‌ملی سوریه از آمادگی ۱۰‌هزار نفر از گروه‌های مسلح سوری برای مبارزه با گروهک تروریستی «فتح الشام» در کنار ارتش سوریه به شرط کمک‌های مستقیم روسیه خبر داد.
کد خبر: ۲۴۸۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۱ - 17July 2017
به گزارش گروه سایر رسانه‌‌های دفاع پرس، «شیخ‌صالح نعیمی»، رئیس کمیته آشتی‌ملی سوریه امروز در اظهاراتی اعلام کرد که بیش‌از ۱۰‌هزار نفر از گروه‌های مسلح سوری به شرط کمک‌های روسیه آماده اعزام برای جنگ با گروهک تروریستی فتح الشام (جبهه النصره سابق) در کنار نیروهای ارتش سوریه می‌شوند.

رئیس کمیته آشتی ملی سوریه در این باره به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: درصورت کمک مستقیم روسیه آن ها آماده اند تا علیه فتح الشام مبارزه کنند.

وی ادامه داد: پیشتر فهرستی متشکل از ۶۷۰۰ نفر را در این خصوص اعلام کرده بودم؛ اما اکنون این تعداد به ۱۰ هزار نفر افزایش یافته است.

رئیس کمیته آشتی ملی سوریه ادامه داد: به فرمانده هان دستور خواهم داد تا آماده شده و آن ها نیز آماده مشارکت در آزادسازی شهر دیر الزور در سوریه هستند.

شیخ «صالح نعیمی» در ادامه افزود: شاید باور نکنید، گروه های مسلح سوری (از استان های حماه، حمص و ادلب) خواستار پایان یافتن جنگ بوده و بیش از ۹۰ درصد از آن ها می خواهند درگیری ها تمام شود. آن ها خواستار اعطای عفو برای بازگشت به زندگی آرام خود هستند.

منبع: مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار