به روز شده در: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
"رضا توکلی" بازیگر سینما وتلویزیون از نگارش فیلم نامه‌ای با موضع دفاع مقدس خبر داد و گفت: تلاش می‌کنم که با ساخت این فیلم مسیرتازه‌ای از سینمای دفاع مقدس را که به آن پرداخته نشده به نمایش بگذارم.
کد خبر: ۲۴۹۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۲ - 11August 2014

آغاز ساخت فیلم تازه رضا توکلی با موضوع دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، توکلی ادامه داد: سرمایه گذار برای ساخت این فیلمنامه اعلام آمادگی کرده است و با پایان نگارش کامل فیلمنامه کارساخت نیز شروع خواهد شد.

وی درخصوص جایگاه سینمای ایران درجهان گفت: سینمای جهان بر اساس سرمایه گذاری و یک روند کاملا اقتصادی ساخته می شود، بی شک این نوع سرمایه گذاری درسینمای ایران نیزبه وجود آمده و تاثیرات مخربی بر روی سینمای ملی خواهد گذاشت.

این بازیگرسینما وتلویزیون افزود: بسیاری از نویسندگان کتابهای دفاع مقدس درخصوص استفاده از این نوع کتابها برای تولید سریالهای ژانردفاع مقدس با کارگردانان وتهیه کنندگان سینما همکاری نمی کنند و بسیاری از کتابهای مرتبط با هشت سال جنگ تحمیلی نوشته نشده است و بسیاری از این نوع فیلمها بطورکامل به حوادث جنگ تحمیلی نپرداخته اند.

کارگردان فیلم سینمای «سگ های پوشالی» خاطرنشان کرد: کارگردانان به همین دلیل نمی توانند درفیلم های سینمایی، حوادث جنگ تحمیلی را بطور کامل و شفاف نشان دهند لذا درتلاش هستم که درفیلم جدید خود ابعاد کاملتری از دفاع مقدس را مد نظر قرار دهم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها