به روز شده در: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰
نودوهفتمین شماره خط حزب‌الله امروز (پنجشنبه) مصادف با روز عرفه، با تیتر «مبارزه ادامه دارد» منتشر شد.
کد خبر: ۲۵۵۲۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳ - 31August 2017

خط حزب‌الله 97 منتشر شدبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، نودوهفتمین شماره خط حزب‌الله در نهمین روز از شهریور ماه 1396 مصادف با روز عرفه، با تیتر «مبارزه ادامه دارد» منتشر شد.

دوشنبه‌ی هفته‌ی گذشته بود که رهبر انقلاب در دیدار با طلاب استان تهران فرمودند: «باید مبارزه کرد؛ بدون مبارزه هیچ‌چیز به دست نمی‌آید... البته معنای مبارزه، (گفتن) «زنده باد مرده باد نیست». به همین جهت سخن هفته‌ی این شماره از نشریه، به چگونگی تداوم یافتن انقلاب، مجاهدت، گفتن، فکر کردن و متشکل شدن در این راه از منظر رهبر انقلاب پرداخته است.

در این شماره همچنین، حاشیه‌نگاری‌های خط حزب‌الله از دیدار 3 ساعته‌ی رهبرانقلاب با طلاب تهران با تیتر «شیرین و لذت بخش» منتشر شده است. دیداری که مهم‌ترین خصوصیت آن، صراحت و بی‌واسطه سخن گفتن با رهبر انقلاب بود.

شنبه‌ی گذشته همین هفته بود که هیات دولت دوازدهم با رهبر انقلاب دیدار کردند. دیداری که رهبر انقلاب در آن توصیه‌هایی به دولت دوازدهم کردند که یکی از مهم‌ترین آن توصیه‌‌ها خلاص شدن دولت از اقتصاد نفتی بود. به همین منظور گزارش این شماره خط حزب‌الله، با عنوان «چرخش از اقتصاد نفتی به اقتصاد مردمی»، به جهت‌گیری اقتصادی رهبر انقلاب برای حل مشکلات اقتصادی کشور ‌پرداخته است.

در بخش روایت تاریخی نیز ابتکار امام خمینی (ره) برای نگارش پیام حج، 16 سال پیش از انقلاب اسلامی به روایت رهبر انقلاب منتشر شده است.

نودوهفتمین شماره‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح سردار شهید رییس‌علی دلواری تقدیم شده است.

انتهای پیام/ 181  
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار