به روز شده در: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۲
سرلشکر باقری در دیدار با وزیر دفاع تاکید کرد؛
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بر لزوم تلاش مضاعف وزارت دفاع برای تامین و تقویت سلاح‌های مورد نیاز نیروهای مسلح تاکید کرد.
کد خبر: ۲۵۷۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳ - 13September 2017
به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در ستاد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دیدار با امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع، وی را ‌‌فرمانده‌ای شناخته شده در بین نیروهای مسلح، برادری مومن‌، ولایی‌، سخت کوش، کاردان و توانا در انجام مسئولیت‌ها دانست‌ و گفت: امیدواریم با حضور شما در وزارت دفاع روند رو به رشد صنعت دفاعی کشور تداوم یابد.
 
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنان خود مسير پیشرفت‌های دفاعی ایران را ‌پرشتاب قلمداد کرد و افزود: نیروهای مسلح اقتدار و توانایی خود را در دفاع از نظام و میهن اسلامی و صیانت از امنیت و منافع ملی به خوبی مدیریت کرده و آن را ارتقا می‌دهند و در این مسیر متخصصان صنعت دفاعی نیز پشتوانه بسیار خوبی برای نیروهای مسلح هستند.
 
وی با اشاره به انتظارات فرمانده معظم کل قوا از وزارت دفاع اظهار داشت: وزارت دفاع باید برای تقویت بنیه دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی به کیفیت، کمیت و نوآوری محصولات دفاعی توجه ویژه‌ای داشته باشد چرا که دشمنان امروز برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران از هيچ تلاشی فروگذار نخواهند كرد.
 
سرلشکر باقری ‌تصریح کرد: وزارت دفاع برای ارتقای توان دفاعی کشور بایستی تمامی تمهیدات لازم را بکار گیرد و برای تقویت و تامین سلاح‌های مورد نیاز نیروهای مسلح تلاش مضاعف را در دستور کار خود قرار دهد.
 
امیر حاتمی نیز در این دیدار با تقدیر از حمایت‌های ستاد کل نیروهای مسلح از حوزه صنعت دفاعی گفت: متخصصان صنعت دفاعی برای تحقق منویات و انتظارات فرمانده معظم فرمانده کل قوا در ظرفیت‌افزایی دفاعی و تامین نیازمندی‌های نیروهای مسلح از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه حمایت از سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی و نيروی انتظامی را پرقدرت‌تر از گذشته ادامه خواهیم داد، افزود: در برنامه 4 ساله پیش‌بینی شده در حوزه موشکی، هوایی، پد‌افندی، رزم زمینی و ... تلاش بیشتری خواهیم داشت تا قدرت بازدارندگی و اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی ایران ضمن تأمین امنیت پایدار ملی، پیام لازم را به دشمنان ماجراجو بدهد.
 
لزوم تلاش مضاعف وزارت دفاع برای تامین سلاح‌های مورد نیاز نیروهای مسلح 
لزوم تلاش مضاعف وزارت دفاع برای تامین سلاح‌های مورد نیاز نیروهای مسلح 
لزوم تلاش مضاعف وزارت دفاع برای تامین سلاح‌های مورد نیاز نیروهای مسلح 
لزوم تلاش مضاعف وزارت دفاع برای تامین سلاح‌های مورد نیاز نیروهای مسلح 
 
انتهای پیام/ 211
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار