به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵
در دیدار مجتهدزاده با مدیرکل امور زنان حزب جماعت اسلامی پاکستان مطرح شد؛
مدیرکل امور زنان حزب جماعت اسلامی پاکستان قاضی در خصوص همکاری‌های متعدد دو کشور درباره نقش زنان مسلمان دو کشور در حوزه هم‌افزایی اندیشمند مسلمان علی الخصوص موضوع دفاع مقدس و پاسداری از حریم اسلام و کشور، ابراز خرسندی کرد.
کد خبر: ۲۶۱۴۷۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷ - 10October 2017

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، «مریم مجتهدزاده» رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس دقایقی پیش با «راحیل قاضی» مدیر کل امور زنان و خانواده حزب جماعت اسلامی پاکستان دیدار کرد.

مجتهدزاده در این دیدار به نقش زنان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: زنان بعد از انقلاب در همه عرصه‌ها پیشرفت‌های خوبی داشتند. زنان در دوران دفاع مقدس نیز از جبهه و خانواده پشتیبانی کردند. آن‌ها منافع ملی را به منافع فردی ارجح دانستند. هفت هزار شهیده در دوران دفاع مقدس تقدیم کشور شد.

وی افزود: دشمن می‌خواست با تحمیل یک جنگ، انقلاب اسلامی را نابود کند اما هشت سال دفاع مقدس باعث رشد و شکوفایی ملت ایران شد. هر آنچه انسان را به کمال می‌رساند، در دوران دفاع مقدس وجود داشت.

راحیل قاضی نیز در خصوص همکاری‌های متعدد دو کشور در رابطه با نقش زنان مسلمان در حوزه هم‌افزایی اندیشمند مسلمان علی الخصوص موضوع دفاع مقدس و پاسداری از حریم اسلام و کشور، ابراز خرسندی کرد.

در این دیدار هیات پاکستانی در خصوص برگزاری همایش بین المللی «حبل المتین» با هدف ایجاد و زمینه سازی گفتمان اسلامی زنان اندیشمند دو کشور در راستای ایجاد وحدت کلمه و ارتقای وحدت اندیشه‌ها اعلام آمادگی کرد.

گفتنی است در این دیدار به اشتراک‌گذاری آرای زنان اندیشمند دو کشور در خصوص اولویت‌های پژوهشی زنان و ایجاد گفتمان مشترک در خصوص احقاق حقوق زن مسلمان و ایجاد زمینه‌های تحقق تمدن نوین اسلامی نیز اشاره شد.

براساس این گزارش، معاونت فرهنگی سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس پیگیری فرآیند برگزاری همایش بین المللی «حبل المتین» را متعهد شد.

برگزاری همایش بین‌المللی «حبل المتین» با هدف ایجاد وحدت اندیشه
 
برگزاری همایش بین‌المللی «حبل المتین» با هدف ایجاد وحدت اندیشه
 
برگزاری همایش بین‌المللی «حبل المتین» با هدف ایجاد وحدت اندیشه
 
برگزاری همایش بین‌المللی «حبل المتین» با هدف ایجاد وحدت اندیشه

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار