به روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷
«غلامرضا کاتب» در گفت‌وگو با دفاع پرس:
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دفاع مقدس سند مظلومیت، شجاعت و غیرت رزمندگان است، گفت: در طول سال‌های جنگ، ما از هیچ کشوری برای نبرد الگو نگرفتیم و فرماندهان ما با استعداد و هوش خود جنگ را به بهترین شکل ممکن مدیریت می‌کردند.
کد خبر: ۲۶۱۵۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۴ - 12October 2017
هویت ملی و سند افتخار کشورمان تاریخچه دفاع مقدس ا

«غلامرضا کاتب» نماینده مردم شهرستان گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع پرس، با بیان اینکه رزم، شجاعت و اقتدار رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی، جهان را متحیر کرده بود، اظهار داشت: در طول جنگ تحمیلی ابرقدرت‌های شرق و غرب از صدام حمایت می‌کردند و پیشرفته‌ترین سلاح‌ها را در اختیار رژیم بعث قرار می‌دادند؛ اما رزمندگان ما برای دفاع از وجب به‌ وجب خاک کشورمان با دست خالی اما با توکل بر خدا جانانه ایستادگی کردند.

این نماینده مجلس تحریم‌های دشمنان علیه ایران را عامل خودکفایی و قدرتمند شدن رزمندگان دانست و گفت: در طول سال‌های جنگ، ما از هیچ کشوری برای نبرد الگو نگرفتیم و فرماندهان ما با استعداد و هوش خود جنگ را به بهترین شکل ممکن مدیریت می‌کردند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه هر کشوری دستاوردهایی دارد که به آن افتخار می‌کند، گفت: دوران دفاع مقدس هویت ملی و سند افتخار کشورمان است.
 
نماینده مردم شهرستان گرمسار در مجلس گفت: کشورهای استعمارگر که مدام به فکر سلطه‌طلبی، جنگ و خونریزی هستند، روحیه جنگ‌طلبانه خود را بر حق می‌دانند و با جعل اسناد و مدارک و با ساخت موزه‌های جنگی در تلاش هستند به دنیا بگویند که مورد ظلم قرار گرفته‌اند و از منافع کشورشان دفاع می‌کنند در حالی که خودشان فتنه‌گر و خونخوار هستند.

کاتب با بیان اینکه دفاع مقدس سند مظلومیت، شجاعت و غیرت رزمندگان است، ادامه داد: کشورهای اسلامی که امروز با کمترین امکانات در برابر دشمنان استقامت می‌کنند و نمی‌گذارند به حریم مملکتشان تجاوز و اهانتی شود قطعا تاریخچه دفاع مقدس و توصیه‌های امام راحل به رزمندگان را مطالعه کرد‌ه‌اند و می‌دانند که پایان این استقامت پیروزی است.

نماینده خانه ملت در پایان گفت: اینکه امروز هیچ قدرتی توان رویارویی با ایران را ندارد و اقتدار و عظمت کشور در تمام عرصه‌ها علی‌الخصوص دفاعی و امنیتی در دنیا مثال‌زدنی شده است به خاطر ایثار رزمندگان و شهدای دفاع مقدس است؛ این عزیزان با نثارکردن جان خود، کشور را به دست ما به امانت دادند و این ما هستیم که باید در سازندگی ایران قدم‌های محکم برداریم.

انتهای پیام/ 151
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها