به روز شده در: ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱
سردار عراقی عنوان کرد؛
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: زمانی که تروریست‌ها در سوریه و عراق در حال تسلیم بودند، ایالات متحده با پرتاب محموله‌های تسلیحاتی و تغذیه‌ای از داعش حمایت کرد.
کد خبر: ۲۶۱۶۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۱ - 11October 2017
پرتاب محموله های تسلیحاتی ارتش آمریکا برای داعش در عراق و سوریه
به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار سرتیپ عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه درگفتگویی در مورد سخنان سیدحسن نصرالله پیرامون حمایت لجستیکی، تسلیحاتی و اطلاعاتی ارتش آمریکا از تروریست های تکفیری داعش اظهار داشت: آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی دشمن ما هستند.

وی افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی همچنان مخالف جمهوری اسلامی و مخالف ارزش‌های ما هستند و دشمن کار اصلی اش ضربه زدن است.  

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه استکبار همه تلاش خود را برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته است، ادامه داد: در هر منطقه‌ای که جمهوری اسلامی حضور دارد، آمریکا به‌عنوان دشمن جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت تلاش می کند تا مسیر مقاومت را سد کند.

سردار عراقی گفت: به برکت خون شهدا، درایت امام و رهبری در هر میدانی که آمریکایی‌ها وارد شده‌اند، متحمل شکست سختی شده‌اند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به توانمندی جمهوری اسلامی در نبرد با دشمنان اظهار داشت: جمهوری اسلامی در هر میدانی که با دشمن وارد نبرد شده، پیروز شده است.  

وی ادامه داد: آمریکا در شرق سوریه یا غرب سوریه و یا در هرمیدانی که وارد شده است، در مقابل جبهه مقاومت شکست خورده است چرا که راه ما راه حق است و خداوند هم از راه حق حمایت می‌کند.

سردار عراقی با اشاره به اینکه ما نگران دشمنی آمریکا نیستیم،  یادآور شد: آمریکا کماکان در همه میادین شکست خورده است.  

جانشین فرمانده نیروی زمینی در پاسخ به سوال دیگری پیرامون پرتاب محموله‌های هوایی آمریکا برای تروریست‌های تکفیری صهیونیستی داعش در استان های دیرالزور، دیاله، صلاح الدین و نینوا عنوان داشت: آمریکایی‌ها با ادعای مخالفت و مبارزه با داعش وارد سوریه و عراق شده‌اند، حال آنکه واقعیت با ادعای آمریکایی ها متفاوت است.  

وی ادامه داد: هر کجا که تروریست‌های تکفیری-صهیونیستی داعش در عراق و سوریه به مشکل خورده اند، آمریکایی‌ها به عنوان اربابان این تروریست‌ها به کمکشان آمده‌اند.  

سردار عراقی در پایان خاطرنشان کرد: زمانی که تروریست‌ها در سوریه و عراق در حال تسلیم شدن بودند، ایالات متحده با پرتاب محموله‌های تسلیحاتی و تغذیه‌ای از داعش حمایت کرد. آمریکایی‌ها هر کاری که بتوانند برای حمایت از داعش انجام می‌دهند؛ چون به خوبی می‌دانند که دشمن داعش، جمهوری اسلامی و محور مقاومت است.

انتهای پیام/ 151
لینک کوتاه: http://dnws.ir/261646
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار