به روز شده در: ۲۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
معرفی کتاب؛
کد خبر: ۲۶۱۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱ - 12October 2017
«عند ربهم یرزقون»به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، «عند ربهم یرزقون» مجموعه کتاب‌هایی است که با هدف معرفی شهدای ارتش به مرور منتشر و در دسترس مخاطب قرار می‌گیرد. سومین جلد از این مجموعه به آثار شهدای ارتش در شهرستان سقز استان کردستان اختصاص دارد. مخاطب در این کتاب با بیش از ۱۰۰ شهید این شهر آشنا می‌شود.

این کتاب در ۱۱۲ صفحه شهدای ارتش اهل کردستان را به طور خلاصه به خواننده معرفی می‌کند.

در مقدمه کتاب می‌خوانیم:

«لازم به ذکر است که این کتاب، گوشه‌ای از فعالیت‌ها و برکات ماندگار پایگاه اطلاع رسانی شهدای ارتش می‌باشد و هم‌زمان با آن، نرم افزار جامع این شهدای عزیز و طرح‌های متنوع دیگری نیز ارائه می‌گردد.»

همچنان که در مقدمه کتاب اشاره شده همراه این کتاب نرم افزاری ارائه شده است که در آن سخنرانی، مجموعه ای از کلیپ‌های مربوط به شهدا و ارزش‌های دفاع مقدس منتشر شده است.

در قسمت پایانی کتاب اشاره شده است: «این اقدم هرچند که بسیار دیر انجام گرفته و قمتی وسیعی از صاحبان اثر، یا در قید حیات نیستند و یا خاطرات را به علت مرور زمان از یاد برده‌اند، اما با همه این اوصاف، چنین مجموعه ارزشمندی از آثار شهدای عزیز ارتش در شهرستان سقز به صورت مکتوب و الکترونیکی جمع‌آوری گردیده است.
به نظر نگارنده زمان آن فرا رسیده که غیرت آن جوان‌مردان و شیرزنانی که در حیات این پرستو‌های عاشق، همراه و همگام‌شان بوده‌اند، به جوش آید و در برابر جنایات فرهنگی دشمن که تمام اهرم‌ها را به کار گرفته تا جوانان عزیز ما را به فساد و انحراف کشاند.»

«عند ربهم یرزقون» به همت «پایگاه اطلاع رسانی شهدای ارتش» در ۱۱۲ صفحه مصور گردآوری شده و در ۱۰۰۰ نسخه توسط «انتشارات سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران» منتشر شده است.

انتهای پیام/ 161
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار