به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۰
دادستان استان کرمان خبر داد؛
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به انجام عملیات مقتدرانه از سوی اداره کل اطلاعات کرمان در عمق کویر علیه گروهک‌ها و باندهای شرارت گفت: تعداد زیادی سلاح پیشرفته و مهمات نیمه‌سنگین در این عملیات کشف شد.
کد خبر: ۲۶۱۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶ - 12October 2017

کشف انواع سلاح‌های پیشرفته و نیمه سنگین از مقر یک گروهکبه گزارش دفاع پرس از کرمان، «دادخدا سالاری» در تشریح جزئیات کشف انواع سلاح‌های پیشرفته و نیمه سنگین از مقر یک گروهک، اظهار داشت: پس از انجام عملیات و رصد اطلاعاتی و زیرنظر گرفتن تحرک گروهک های مخل امنیت توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان و در راستای پاکسازی عمق کویر از وجود اشرار و با اجرای عملیات پی در پی مقر و محل نگهداری سلاحهای غیر مجاز مخلین به امنیت جامعه را شناسایی و طی عملیات ضربتی و متهورانه زاغه مهمات آنان را مورد ضربه قرار گرفت.

وی ادامه داد: در نتیجه این عملیات ها انواع سلاح‌ها شامل سلاح پیشرفته دوکاره منحنی زن و شلیک مستقیم مجهز به دوربین و مهمات مربوطه، آرپی جی هفت، کلاشینکف، گلوله های دوشکا، نارنجک انداز، انواع نارنجک و گلوله توپ ۱۰۶ میلی متری، سلاح کمری و انواع مهمات جنگی دیگر از باند سازمان یافته کشف و توقیف شد.

سالاری افزود: به حمدالله نظام جمهوری اسلامی ایران و نبردهای برقرار کننده امنیت از چنان توانایی برخوردار که تمامی اقدامات گروهک‌ها را مورد رصد قرار داده و حتی در عمق کویر اجازه جولان و عرض اندام به این دشمنان امنیت را نخواهند داد و هر اقدام ضد امنیتی را در نطفه خفه خواهند ساخت.

وی افزود: مجموعه عوامل قضائی، امنیتی، انتظامی و اجرایی و نظامی این اطمینان خاطر به مردم شریف و نجیب استان کرمان خواهند داد که با اقتدار اجازه ایجاد کوچکترین ناامنی سازمان یافته را به مخلان نظم و امنیت نداده و کما فی سابق شاهد امنیت پایدار و مطلوب در استان کرمان خواهیم بود.

انتهای پیام/ 131
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار