به روز شده در: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی صورت می گیرد
مرکز هنرهای دیجیتال سازمان بسیج در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی بازی های شهید دوران و معمای گریان، انیمیشن و نرم افزار های مختلفی را ارائه داده است.
کد خبر: ۲۶۲۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۳ - 28August 2014

ارائه بازی رایانه ای «پرواز دوران» با یاد خلبان شهید عباس دوران

سامان نجفی مسوول روابط عمومی مرکز هنرهای دیجیتال سازمان بسیج در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در گفتگو با خبرنگار دفاع پرس گفت: مرکز هنرهای دیجیتال سازمان بسیج با هدف تولید انیمیشن بازی نرم افزار چند رسانه ای و حمایت از تولید کننده تاسیس شده است و شرکت های بسیاری در مراکز استان های زیرمجموعه این مرکز هستند.

مسوول روابط عمومی مرکز هنرهای دیجیتال انقلاب اسلامی به بازی معمای گریان اشاره کرد و گفت: این بازی درباره زندگی شهید ابراهیمی است که در منطقه آمریکای لاتین زندگی می کرده است و تعداد زیادی از مردم آن منطقه رابه دین اسلام دعوت کرده بود که توسط صهیونیستها شهید شد. این بازی در اوایل سال آینده به بازار عرضه خواهد شد.

نجفی در مورد محصول دیگر این مرکز اظهار داشت: انیمیشن بهنام محمدی با محوریت پرداختن به زندگی این شهید است که اوایل سال آینده عرض خواهد شد. همچنین بازی مرگ را در مورد تروریست های تکفیری سوریه در نمایشگاه عرضه کرده ایم.

مسوول روابط عمومی مرکز هنرهای دیجیتال سازمان بسیج در ادامه گفت: بازی «پرواز دوران» که درباره زندگی این شهید و انیمیشن گزینه های روی میز نیز دراین نمایشگاه عرضه شده است.

نجفی با اشاره به نرم افزار شهید دیالمه که در نمایشگاه عرضه شده اظهار داشت: در این نرم افزار، انیمیشن گنجانده شده و موضوع آن نطق های این شهید در زمان استیضاح بنی صدر است که آن را در مجلس سال 92 بازسازی کرده اند و هدف نشان دادن بصیرت و آگاهی است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها