به روز شده در: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
دهقانی فیروزآبادی در گفت‌وگو با دفاع پرس:
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در راستای ارتقای امنیت از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و غربی‌ها بدانند که توان موشکی ما بر اساس توان بازدارندگی است و با هیچ کشوری در این رابطه گفت‌وگو نخواهیم کرد.
کد خبر: ۲۶۵۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸ - 11November 2017
با هیچ کشوری در رابطه با توان موشکی گفت‌وگو نخواهیم کرد
«کمال دهقانی فیروزآبادی» نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران استقلالش را با هیچ چیز معاوضه نمی‌کند، گفت: ایران تایع سیاست‌های غرب و اروپا نیست و مستقل عمل می‌کند.
 
وی افزود: ما برای پیشرفت و توسعه کشورمان برنامه خودمان را داریم؛ همچنین برای همکاری با کشورهای همسایه نیز برنامه داریم.
 
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه خاطرنشان کرد: آن‌هایی که قصد به راه انداختن جنگ و تنش در منطقه را دارند، همان‌هایی هستند که داعش را به وجود آوردند و حمایت کردند و اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی نیز به راه انداخته‌اند.
 
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به دنبال همکاری با دیگر کشورهاست و حسن نیت خود را نیز در برجام نشان داده است.
 
دهقانی فیروزآبادی با بیان اینکه آمریکا و اروپایی‌ها به دنبال خدشه‌‌دار کردن استقلال کشورمان هستند، گفت: در این راستا برنامه‌هایی را در دستور کار خود قرار داده‌اند و به خباثت‌ها و دشمنی‌های خود ادامه می‌دهند. اما ما استقلالی را که به دست آورده‌ایم از دست نخواهیم داد و منافع ملی‌مان را تامین خواهیم کرد.
 
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان با اشاره به اظهارات رئیس جمهور فرانسه تاکید کرد: لازمه حفظ استقلال کشور، برخورداری از امنیت است و ما در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و غربی‌ها بدانند که توان موشکی ما بر اساس توان بازدارندگی است و با هیچ کشوری در این رابطه گفت‌وگو نخواهیم کرد و در چارچوب دکترین دفاعی‌مان هر سلاحی که لازم باشد، می‌سازیم.
 
انتهای پیام/ 211
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار