به روز شده در: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۰
دهقانی فیروزآبادی در گفت‌وگو با دفاع پرس:
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما به این نتیجه رسیده‌ایم که باید با اتکا به توان داخلی به توسعه و تقویت توان دفاعی، موشکی و بازدارندگی خودمان بپردازیم.
کد خبر: ۲۶۶۲۵۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۰ - 14November 2017
توسعه توان موشکی با قدرت ادامه می‌یابد
«کمال دهقانی فیروزآبادی» نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس اظهار داشت: توان موشکی جمهوری اسلامی ایران برآمده از اراده داخلی و جوانان کشورمان است و این باعث افتخار و اقتدار ماست.
 
وی افزود: دشمنان تلاش دارند تا مانع پیشرفت ما بشوند اما ما بنا به فرموده و رهنمودهای امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسیر پیشرفت و اقتدار خود ادامه می‌دهیم و امروز در منطقه به عنوان یک قدرت بزرگ مطرح هستیم.
 
دهقانی فیروزآبادی گفت: امنیت جمهوری اسلامی ایران نیز از همین راه اقتدار به دست آمده است و دشمنانی که قصد خرابکاری و خدشه‌دار کردن امنیت و اقتدار ما را دارند بدانند که توان موشکی ما در جهت توان بازدارندگی است تا دشمنان را از افکار شومشان دور سازد.
 
وی در پایان بیان داشت: ما به این نتیجه رسیده‌ایم که باید با اتکا به توان داخلی به توسعه و تقویت توان دفاعی، موشکی و بازدارندگی خودمان بپردازیم و در این رابطه نیز اهل مذاکره با هیچ کشور به خصوص اروپایی‌ها نخواهیم بود.
 
انتهای پیام/ 211
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار