به روز شده در: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
نادری در گفت‌وگو با دفاع پرس:
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت محدود بیمارستان‌های استان برای پذیرش مصدومین گفت: به همت و کمک نیروهای تلاشگر ارتش، سپاه و بسیج بیمارستان‌های صحرایی برای خدمت‌رسانی به مصدومین در مناطق آسیب‌دیده برپا شده است.
کد خبر: ۲۶۶۳۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱ - 14November 2017

عغ«شهاب نادری» نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع پرس، با بیان اینکه از ابتدای وقوع این زمین‌لرزه با مشکل امنیت مواجه نیستیم، اظهار داشت: دغدغه اصلی مردم آسیب‌دیده مناطق زلزله‌زده کمبود وسایل گرمایشی، دارو و مواد غذایی است که می‌توان گفت 10 درصد از نیازهای این مصدومین برطرف شده است.

وی عدم اسکان مناسب مردم مناطق زلزله‌زده، به‌ویژه شهرستان سرپل‌ذهاب را چالش بزرگ آنان دانست و افزود: مردم در خیابان‌ها برای اینکه از سرما در امان باشند آتش روشن کردند و همچنان با کمبود چادر رو به‌رو هستند.

نماینده خانه ملت با اشاره به ظرفیت محدود بیمارستان‌های استان برای پذیرش مصدومین تصریح کرد: به همت و کمک نیروهای تلاشگر ارتش، سپاه و بسیج بیمارستان‌های صحرایی برای خدمت‌رسانی به مصدومین در مناطق آسیب‌دیده برپا شده که این کار توانسته است در بهبود وضعیت مجروحین مفید باشد.

وی حضور مسئولین در مناطق زلزله‌زده را عامل دلگرمی مردم آسیب‌دیده عنوان کرد و خاطرنشان کرد: مردم استان کرمانشاه، ازگله، شهرستان سرپل ذهاب، قصر شیرین و روستاهای اطراف به طور جدیت نیازمند کمک‌های بیشتر مسئولین هستند.

نادری در پایان با بیان اینکه کمک‌های مردمی بیشتر از کمک‌های دولتی به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود، گفت: در این شرایط که استان کرمانشاه با بحران عظیمی مواجه شده است انتظار داریم مسئولان بیشتر از گذشته کمک‌رسان باشند.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار