به روز شده در: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۰
فرماندار شاهرود:
فرماندار شهرستان شاهرود با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزان را در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمن بیمه می‌‌کند، گفت: این حرکت عظیم فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و باید تلاش کنیم تا با حضور حداکثری دانش‌آموزان در این اردو در برابر تهاجم دشمنان در جبهه نرم فرهنگی موفق عمل کنیم.
کد خبر: ۲۶۶۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۰ - 15November 2017
مراقب باشید اهداف و راه شهدا گم نشود/ جهاد و دعا لازم و ملزوم یکدیگرندبه گزارش خبرنگار دفاع پرس از سمنان، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شاهرود با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، مدیر آموزش و پرورش و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه و فرمانده بسیج دانش‌آموزی و اعضای این شورا با موضوع اردوی راهیان نور دانش‌آموزی در سالن جلسات فرمانداری شاهرود برگزار شد.

«سید محمدرضا هاشمی» فرماندار شاهرود با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزان را در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمن بیمه می‌‌کند، اظهار داشت: این حرکت عظیم فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و باید تلاش کنیم تا با حضور حداکثری دانش‌آموزان در این اردو در برابر تهاجم دشمنان در جبهه نرم فرهنگی موفق عمل کنیم.

«حمید باباخانی» مدیر آموزش و پرورش شاهرود نیز در این جلسه با اشاره به اعزام اردوی راهیان نور دانش‌آموزان دختر شهرستان در اول آذرماه عنوان کرد: در این مرحله 264 نفر از دانش‌آموزان و عوامل اجرایی در قالب 6 اتوبوس از حرم شهدای گمنام به این اردوی فرهنگی معنوی اعزام خواهند شد.

وی افزود: مرحله دوم اعزام نیز از شهرستان‌های شاهرود و میامی در تاریخ پنجم آذرماه اعزام خواهد شد و سهمیه شهرستان شاهرود قریب به 400 نفر دانش‌آموز دختر است که امسال استقبال خوبی انجام شده است.

در این جلسه سرهنگ پاسدار «حسین یارمحمدی» جانشین سپاه شاهرود نیز در خصوص اهمیت اردوهای راهیان نور و فعالیت‌های بسیج و سپاه در این راستا و همکاری و همراهی با آموزش و پرورش در برگزاری و اثرگذاری این اردوی معنوی مطالبی بیان کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: http://dnws.ir/266370
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار