به روز شده در: ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
مجموعۀ فرهنگی منویات که از سال ۱۳۹۳ با همت جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور شکل گرفته‌ است، پس از چند مرحله برنامه‌ریزی محتوایی و ساختاری اکنون به برگزاری دوره فشرده «پرورش پژوهشگر انقلاب اسلامی در اندیشه مقام معظم رهبری» پرداخته است.
کد خبر: ۲۶۶۳۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸ - 14November 2017
برگزاری دوره فشرده «پرورش پژوهشگر انقلاب اسلامی در اندیشه مقام معظم رهبری»
به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، دوره فشرده «پرورش پژوهشگر انقلاب اسلامی در اندیشه مقام معظم رهبری» شامل 40 ساعت کلاس تخصصی است که به مباحث مختلفی از قبیل: شخصیت شناسی مقام معظم رهبری، مبانی اندیشه اجتماعی دین در اندیشه مقام معظم رهبری، روش پژوهش در اندیشۀ مقام معظم رهبری، جریان شناسی انقلاب اسلامی و ... پرداخته‌می‌شود.

به منظور امکان حضوری حداکثری متقاضیان مستعد، برگزاری دوره در روزهای پنجشنبه برگزار می‌شود.

دانش‌پژوهانی که در این دوره شرکت نموده و پس از گذراندن دوره بتوانند در آزمون پایان‌دوره پذیرفته شوند گواهی معتبر پایان‌دوره دریافت کرده، مجاز به شرکت در دوره سطح 2 می‌شوند و در فرایندهای پژوهشی و آموزشی مشغول به فعالیت می‌شوند.

این دوره تخصصی به منظور افزایش بهره‌وری تنها 40 نفر را از میان متقاضیان که دانشجویان و طلاب تمام دانشگاه ها و حوزه های علمیه تهران هستند را گزینش می‌کند. این مسأله یه منظور محدود کردن جامعه مخاطب  و در نتیجه سرمایه گذاری بیشتر بر روی دانش‌پژوهان این دوره خواهد بود.

متقاضیان شرکت در این دوره می‌توانند با مراجعه به بات تلگرامی @ManviatBot در این دوره ثبت‌نام اولیه نمایند.

انتهای پیام/ 121
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها