به روز شده در: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
سردار جزایری در گفت‌وگو با دفاع پرس مطرح کرد؛
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: وقوع سه فتنه جدید توسط کشورهای فرامنطقه‌ای پس از شکست داعش پیش‌بینی می‌شود که برای مقابله با این فتنه‌ها تمهیدات لازم اتخاذ شده است.
کد خبر: ۲۶۷۹۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱ - 25November 2017
پیش‌بینی وقوع فتنه‌های جدید توسط کشورهای فرامنطقه‌ای پس از شکست داعش
سردار سرتیپ پاسدار «سیدمسعود جزایری» سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس در خصوص شکست داعش در غرب آسیا و احتمال روی دادن فتنه‌های جدید در منطقه توسط کشورهای فرامنطقه‌ای اظهار داشت: ما سه فتنه را با ابعاد و طراحی‌های مشخص در این رابطه پیش‌بینی می‌کنیم که دو مورد از این سناریوها مربوط به مباحث منطقه‌ای و یکی از آن‌ها مربوط به داخل کشور است.
 
وی افزود: برای مقابله با این سناریوها تمهیدات لازم اتخاذ شده است؛ بدون تردید در رابطه با این فتنه‌ها و یا هرگونه فتنه دیگر مشابه آنچه که با داعش برخورد شد، صورت می‌گیرد و فتنه‌های آن‌ها جز ناکامی برای طراحانشان چیزی به دنبال نخواهد داشت.
 
سردار جزایری همچنین در رابطه با عادی‌سازی روابط برخی کشورها از جمله عربستان سعودی با رژیم صهیونیستی گفت: شواهد گویای آن است که رژیم سعودی به آخر خط رسیده است و رژیم سعودی یک رژیم وابسته به آمریکا و فاسد است؛ لذا داشتن رابطه با رژیم غیرمشروع، غاصب و فاسد به نام اسرائیل دور از ذهن نیست.
 
وی ادامه داد: مسلمانان جهان باید نگاه خود را بیش از پیش به حاکمان سعودی نافذ کنند و در برابر رژیم‌های غاصب بایستند تا ان‌شاالله جهان اسلام روی آرامش، عدالت و رفاه را به خود ببیند.
 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح همچنین در خصوص فرافکنی‌های اخیر رییس جمهور فرانسه مبنی بر قرار گرفتن بحث موشکی در حوزه مذاکرات بیان داشت: کشورهای غربی به دلیل ماهیت آموزه‌های لیبرال دموکراسی دارای روحیه زیاده‌خواهی، نژادپرستی و سلطه‌گری هستند؛ لذا تنها راه، برخورد و مقابله با آنان است؛ از دولت نیز انتظار می‌رود نسبت به این موضع‌گیری‌ها برخورد جدی و قاطع داشته باشد.
 
وی تاکید کرد: این اظهارات به نظر ما سخیف و از روی نادانی است.
 
انتهای پیام/ 221
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار