به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
سرلشکر موسوی خبر داد؛
فرمانده کل ارتش گفت: تمرین‌های نظامی که اخیرا بین نیروی هوافضای سپاه و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در مناطقی از کشور برگزار شد، از موفق‌ترین اقدام‌هایی بود که طی سال‌های گذشته به انجام رسید.
کد خبر: ۲۷۳۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵ - 10January 2018

رزمایش مشترک نیروی هوافضای سپاه و قرارگاه پدافند هوایی با موفقیت برگزار شدبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش با حضور در ستاد قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در جمع فرماندهان، معاونین و مسئولین این قرارگاه اظهار داشت: همدلی و هم‌افزایی بین ارتش و سپاه یک راه نورانی است که برکات زیادی به همراه دارد.

موسوی با اشاره به 2 موضوع انقلاب اسلامی و تهدیدات دشمنان گفت: 2 موضوع بسیار مهم برای ما وجود دارد، اول انقلاب اسلامی، استقلال و تمامیت ارضی کشور و دوم تهدیدهای دشمنان که وظیفه ما دفاع از موضوع اول در برابر مسئله دوم است و همه حرکت‌ها و اقدام‌های ما باید با توجه به این 2 موضوع انجام شود.

وی در ادامه افزود: تمرین‌های نظامی که اخیرا بین نیروی هوافضای سپاه و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در مناطقی از کشور برگزار شد، از موفق‌ترین اقدام‌هایی بود که طی سال‌های گذشته به انجام رسید و این برای نخستین بار بود که یک کار ترکیبی کامل بین سپاه و ارتش در حوزه پدافند هوایی انجام شد و این همدلی و هم‌افزایی یک راه نورانی است که برکات زیادی به همراه دارد.

فرمانده کل ارتش همچنین تصریح کرد: ویژگی خاص این تمرین مشترک همدلی، وحدت و هم‌افزایی به معنای واقعی بین پدافند هوایی ارتش و سپاه بود که قطعا خبر آن باعث ناراحتی و ناامیدی دشمنان و موجب شادی و رضایت خاطر دوستداران انقلاب خواهد شد.

موسوی تصریح کرد: ما در این رزمایش به دنبال آن بودیم که همه چیز در این دو نیرو اعم از تجهیزات و وسایل، فرماندهی و سامانه‌های مختلف به صورت یک مشت واحد و هم‌افزا ترکیب شوند و این موفقیت بسیار بزرگی است و از این بابت خدا را شکر می‌کنیم و از همه همرزمان عزیز در سپاه و ارتش نیز تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار