به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
همایش مدیران بنیاد حفظ آثار- 38/ صبح امروز؛
معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیرو‌های مسلح صبح امروز از نمایشگاه عملکرد و دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بازدید کرد.
کد خبر: ۲۷۳۵۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵ - 11January 2018

امیر باقری از نمایشگاه عملکرد و دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بازدید کردبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر سرتیپ «محمدحسن باقری» معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیرو‌های مسلح صبح امروز از نمایشگاه عملکرد و دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بازدید کرد.

همچنین سردار سرتیپ «محمدجواد زاده کمند» معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار ناوندی، سردار آقامیر و سردار گلعلی بابایی نیز از این نمایشگاه بازدید کردند.

این نمایشگاه در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا شده است و ادارات کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سراسر کشور و معاونت‌ها و سازمان‌های بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس در این نمایشگاه عملکردها، دستاورد‌ها و آثار خود را به نمایش گذاشته اند.

بنا بر این گزارش، طی روز‌های گذشته سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح، سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش، سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری از این نمایشگاه بازدید داشته‌اند.

انتهای پیام/ ۲۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار