به روز شده در: ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
یک روزنامه صهیونیستی:
روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت شمار موشک‌هایی را که حزب‌الله در جنگ آینده به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک می‌کند، ۴ هزار فروند برآورد کرد.
کد خبر: ۲۷۳۷۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶ - 13January 2018

حزب‌الله در جنگ آینده روزانه ۴ هزار موشک شلیک می‌کندبه گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نوشت که حزب‌الله در جنگ آینده با اسرائیل روزی ۳ الی ۴ هزار فروند موشک یعنی ساعتی ۱۵۰ فروند موشک شلیک می‌کند.

به نوشته این روزنامه صهیونیستی، موشک‌های حزب‌الله این بار دقیق‌تر و کشنده‌تر و برد آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود به گونه‌ای که کل اسرائیل را در بر می‌گیرد.

آحارونوت افزود که اولین موشک‌های حزب‌الله از سامانه‌های موشکی ثابت و سامانه‌های موشکی زمین به زمین، به سمت اهداف مشخص در اسرائیل شلیک خواهد شد.

به نوشته این رسانه صهیونیستی، بر اساس برآورد‌ها در نبرد بعدی، جبهه لبنان تا خاک سوریه، گسترش پیدا می‌کند.

آحارونوت به نقل از اویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نوشت که ۳۰ درصد از اسرائیلی‌ها در شمال راه حلی برای پنهان کردن خود ندارند.

این روزنامه صهیونیستی افزود: هیچ کس نمی‌تواند بودجه دقیق برای مسدود کردن روزنه‌ها و رسیدن به سطح آمادگی معقول را مشخص کند.

به نوشته این رسانه صهیونیست، سناریوی خطرناک‌تر جنگ بعدی با حزب‌الله، تعداد بی سابقه مجروحان در صفوف نظامیان اسرائیل است به گونه‌ای که در این نبرد، ۲۰۰۰ نظامی صهیونیست زخمی می‌شوند.

منبع: تسنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها