به روز شده در: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
کارگردان سریال موسی (ع) گفت: می‌توانیم در نیمه دوم سال آینده تولید را شروع کنیم تا فیلمبرداری از دکور‌های خارجی شروع شده و پس از آن در فصل زمستان فیلمبرداری در دکور‌های داخلی آغاز شود.
کد خبر: ۲۷۳۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷ - 13January 2018

زمان ساخت سریال تاریخی حضرت موسی (ع) مشخص شدبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، جمال شورجه تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت پروژه حضرت موسی (ع) اظهار داشت: با توجه به اینکه این سریال، پروژه سنگینی است و برای تدارک تولید آن نیاز به زیرساخت‌هایی داریم که برای این کار بودجه نیاز است، به همین دلیل به تدریج و آرام آرام در حال پیگیری برای تحقق تولید سریال حضرت موسی (ع) هستیم.

وی در همین راستا افزود: با برنامه ریزی اصولی تلاش می‌کنیم که بتوانیم با مقدورات تلویزیونی پیش تولید این سریال را شروع کنیم تا سیما بتواند از این پروژه پشتیبانی مالی کند.

این کارگردان درباره پیش تولید سریال حضرت موسی (ع) بیان کرد: به شکل جدی وارد پیش تولید نشده ایم و امیدوارم تا اواخر امسال و یا اوایل سال آینده وارد مرحله پیش تولید شویم.

شورجه با اشاره به موضوع بودجه سریال حضرت موسی (ع) و شرایطی که در این باره وجود دارد، اظهار کرد: تهیه کننده سریال برآورد لازم را انجام داده، اما بحث بر سر کیفیت سریال است. اگر بخواهیم به این ویژگی اهمیت دهیم، بودجه بالا نیاز است و همان قدر اگر به کیفیت کم توجه باشیم، بودجه پایین تری نیاز خواهیم داشت، بنابراین به دنبال یک حد وسط در میزان بودجه مورد نظر هستیم تا تامین آن ممکن شود.

کارگردان «سی و سه روز» درباره شروع تولید سریال حضرت موسی (ع) گفت: به شرط این که بودجه اولیه برای ساخت دکور‌های داخلی و خارجی فراهم شود، می‌توانیم در نیمه دوم سال آینده تولید را شروع کنیم تا فیلمبرداری از دکور‌های خارجی شروع شده و پس از آن در فصل زمستان فیلمبرداری در دکور‌های داخلی آغاز شود.

شورجه درباره انتخاب بازیگر سریال حضرت موسی (ع) خاطرنشان کرد: هنوز در این باره پیش بینی لازم نشده است، اما سعی داریم که برای این نقش از بازیگری که شناخته شده نیست، استفاده کنیم.

انتهای پیام/ 115

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها