به روز شده در: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۹
رئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر:
مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: بزرگداشت روز بسیج رسانه و اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر دوشنبه ۲۵ دی ماه در بوشهر برگزار می‌شود.
کد خبر: ۲۷۳۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷ - 13January 2018

اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بوشهر برگزار می شودبه گزارش دفاع پرس از بوشهر، «عبدالله نجفی» در جمع خبرنگاران مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر اظهار داشت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر در ۷ محور با عناوین عمل انقلابی، آزاد اندیشی، شناخت دشمن، مبارزه با تروریسم، مسائل صنفی خبرنگاران، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و بوشهر، دو قرن مقاومت در برابر استعمار در قالب عکس، خبر، مصاحبه، مقاله و گزارش برگزار شده است.

این مسئول از برگزاری اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بوشهر خبر داد و عنوان کرد: اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر همزمان با بزرگداشت روز بسیج رسانه، دوشنبه ۲۵ دی ماه ساعت ۱۹ در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: اختتامیه این جشنواره با حضور اصحاب رسانه استان بوشهر و جمعی از مسئولان برگزار می‌شود و طی آن از برگزیدگان جشنواره و آثار شایسته تقدیر، تجلیل به عمل می‌آید.

نجفی با بیان اینکه ۸۰ فعال رسانه‌ای به سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آثار ارسال کرده‌اند، خاطرنشان کرد: از بین آثار ارسالی فعالان رسانه‌ای ۲۷۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره راه یافته است که نسبت به سال گذشته با استقبال بیشتری از سوی اصحاب رسانه مواجه بوده‌ایم.

این مسئول هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد شور و نشاط، انگیزه مضاعف، رقابت بیشتر در بین اصحاب رسانه و ارتقای سطح کیفی تولیدات رسانه‌ای خواند و تصریح کرد: جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف افزایش تولیدات متناسب با اهداف انقلاب در رسانه‌ها و تقویت روحیه خودباوری بین خبرنگاران انقلابی استان بوشهر برگزار شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر عنوان کرد: اختتامیه سومین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر با همکاری سازمان بسیج رسانه استان بوشهر و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بوشهر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها