به روز شده در: ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۷
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران:
جت‌الاسلام «یوسف یوسف‌پور» گفت: دهه فجر فرصتی برای ترویج گفتمان انقلابی با رویکرد بصیرت‌افزایی نسبت به موفقیت و جایگاه انقلاب اسلامی است.
کد خبر: ۲۷۳۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷ - 13January 2018

دهه فجر فرصتی برای ترویج گفتمان انقلابی با رویکرد بصیرت‌افزایی است

به گزارش دفاع پرس از مازندران، حجت‌الاسلام «یوسف یوسف‌پور» مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران، امروز (شنبه) در جلسه ستاد دهه فجر استان، دهه فجر را فرصتی برای ترویج گفتمان انقلابی با رویکرد بصیرت‌افزایی نسبت به موفقیت و جایگاه انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که مهم‌ترین عامل پویایی و تداوم انقلاب است، ضرورت دارد.

وی دهه فجر را فرصتی برای احیای ارزش‌های دوران انقلاب معرفی کرد و افزود: قدردانی از وضعیت فعلی و امیدواری برای آینده نظام از رویکردهای این ایام است.

حجت‌الاسلام یوسف‌پور با اشاره به این‌که ایام دهه فجر تاریخ پر‌افتخاری برای ملت ایران در سراسر جهان به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: امام راحل با ایمان راسخ به همراه انقلابیون وفادار در جهادی بصیرت‌بخش با نشان دادن چهره زشت آمریکا و استکبار نوید پیروزی را جهانی کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران از استقلال به عنوان یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی یاد کرد و با بیان این‌که پیروزی انقلاب اسلامی موجب قطع وابستگی ملت ایران به دیگر کشورهای جهان شد، افزود: امروز کشورمان علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه دشمنان روی پای خود ایستاده است.

وی انقلاب اسلامی را موجب رفتن ظلمت و تاریکی و طلوع نور و روشنایی در ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: انقلاب بزرگ ملت ایران موجب شادی و خرسندی ملت های آزاده جهان شد.

حجت‌الاسلام یوسف‌پور با بیان این‌که رژیم طاغوت کاملاً وابسته به غرب بود و بدون هماهنگی آن‌ها هیچ اقدامی انجام نمی‌داد، تصریح کرد: دشمنان ملت ایران در طول تاریخ تنها در پی منافع استکباری و استعماری خود در کشورهای مختلف جهان به ویژه ایران بودند.

وی با اشاره به این که انقلاب اسلامی با سال های مبارزه و از خودگذشتگی بسیاری از شخصیت‌های بزرگ به پیروزی رسید، ادامه داد: در مسیر پیروزی این انقلاب عظیم خون‌های پاک بسیاری به زمین ریخته شد به همین دلیل باید قدردان و شکرگذار این نعمت الهی باشیم.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این‌که فاصله گرفتن از آرمان‌های انقلاب اسلامی موجب نفوذ دشمنان خواهد شد، تصریح کرد: تقویت آرمان‌هایی که امام راحل و بسیاری از شخصیت‌های بزرگ انقلاب برای آن مبارزه کردند، بهترین راه حفظ و حراست از انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره به این که اگر آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب سست و کمرنگ شود خواسته دشمنان انقلاب محقق خواهد شد، بیان داشت: آرمان‌های انقلاب باید در همه سطوح انقلاب مورد توجه قرار گیرد.

حجت‌الاسلام یوسف‌پور، یکی از راه‌های نفوذ دشمنان در کشور کمرنگ کردن آرمان های انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی‌ها نیز در داخل کشور، بسترهای لازم را برای دشمنان فراهم می‌کنند که باید به این مسأله مهم توجه ویژه شود.

وی با بیان این‌که برخی‌ها در داخل و خارج تلاش می‌کنند تا دستاورهای انقلاب اسلامی را زیر سؤال ببرند، افزود: دهه مبارک فجر فرصت تبلیغی بسیار مناسبی است تا دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی برای عموم جامعه به خوبی تبیین و تشریح شود.

حجت‌الاسلام یوسف‌پور با بیان این‌که حضور پررنگ مردم درصحنه‌های مختلف سبب شده که انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در برابر تمام دنیا و ترفندهای پیچیده دشمن حفظ شود، گفت: باید افکار عمومی را در مسیر حفظ ارزش‌های اسلامی نگهداری و پاسداری کنیم.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران تصریح کرد: دشمنان قسم‌خورده‌ای داریم که در این سال‌ها همیشه به دنبال آتش زدن انقلاب اسلامی هستند، اما مردم با پشتیبانی از ولایت‌فقیه نگذاشتند خلأای به کشور و اسلام وارد شود.

حجت‌الاسلام یوسف‌پور با تأکید بر حضور پرشور مردم در جشن انقلاب، اذعان کرد: در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی باید با برنامه‌ریزی دقیق نسبت به اجرای برنامه‌ها و جشن‌های مربوطه، دستاوردهای انقلاب اسلامی را به مردم معرفی کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار