به روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
امیر ولی‌وند در دیدار وابستگان نظامی 25 کشور جهان اعلام کرد؛
فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش گفت: آماده پذیرش دانشجویان خارجی در این دانشگاه هستیم.
کد خبر: ۲۷۳۹۰۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴ - 14January 2018

آماده پذیرش دانشجویان خارجی در دافوس ارتش هستیمبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر سرتیپ دوم «حسین ولی‌وند» فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا صبح امروز در دیدار وابستگان نظامی 25 کشور جهان اظهار داشت: ما به عنوان نیروهای مسلح اهداف مشترکی را در رابطه با استقلال ملت خود داریم.

وی افزود: نظامی‌ها در دنیا اهداف مشترکی را در راستای استقلال و آزادی کشورهای خود دنبال می‌کنند و در این مسیر تا حد جانفشانی نیز تلاش می‌کنند.

امیر ولی‌وند ادامه داد: کشور ما در این راستا، 8 سال سابقه دفاع جانانه در برابر متجاوزان را داشته است که در این دانشگاه برآیند و تلفیقی از تجارب 8 سال دفاع مقدس و همچنین تجارب دیرین گذشته ارتش ایران به دانشجویان تدریس می‌شود.

فرمانده دافوس ارتش گفت: از همه شما عزیزان می‌خواهم که با نگاه موشکافانه که ویژگی وابستگان نظامی است به این دانشگاه نگاه کنید و آماده شنیدن پیشنهادات سازنده‌تان هستیم.

وی در پایان با اعلام آمادگی جهت پذیرش دانشجو در دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا گفت: به تک تک کشورهایی که خواستار اعزام دانشجو به ایران هستند، اعلام می‌کنم که ما پذیرای آنان خواهیم بود. همچنان که در حال حاضر از کشورهای دوست و هم‌پیمان همچون پاکستان، هندوستان، عمان و سوریه دانشجو داریم.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها