به روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
بازیگر سینما و تلویزیون می‌گوید که مقام معظم رهبری دوبار جویای حال او در زمان بیماری‌اش شده است.
کد خبر: ۲۷۸۶۴۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲ - 12February 2018

پیگیری رهبر معظم انقلاب از سلامتی اکبر عبدی

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، اکبر عبدی شب گذشته (یکشنبه 21 بهمن ماه) در گفت‌‌وگو با برنامه «سینما دو» با اشاره به اینکه کارگرِ وزارت ارشاد و تلویزیون است، اما کسی از حال او خبر نداشت، اظهار داشت: مشکلات کلیوی هزینه‌های خاص خود را دارد اما با اینکه هنرمندان کارگر وزارت ارشاد و تلویزیون محسوب می‌شوند، آنها از احوال ما خبر نداشتند.

در چنین حالتی، یک روز رفتیم هزینه‌های درمان را از طریق بیمه طلایی پس بگیریم اما با مراجعه، افرادی را دیدیم که مشکلاتی هزاران برابر ما دارند و به همین دلیل به پول بیمه بیش از ما نیاز دارند، بنابراین خودمان از این کار خجالت کشیدیم، چون این افراد قطعا نیازمندتر بودند.

وی از پیگیری حال و اوضاعش توسط فردی خاص خبر داد و گفت: شاید باور کردنی نباشد اما در این مدت کسی که اصلا فکرش را هم نمی‌کردیم وقتش را داشته باشد، به ما فکر کند، جویای احوال ما شد. «آقا» (مقام معظم رهبری) در این مدت دو بار از طریق دوستانی که خدمتشان می‌رسند، حال من را پرسیده بودند و به این دوستان گفته بودند، پیگیر احوال اکبر عبدی شوید و اگر کمک مالی یا دوا و درمان نیاز دارند، رسیدگی کنید. واقعا این موضوع برای من جالب بود زیرا اصلا فکر نمی‌کردم بنده را به یاد داشته باشند زیرا ایشان در راس یک کشور قرار دارند و بسیار سرشان شلوغ است.

عبدی ادامه داد: تاکنون ملاقاتی با رهبر معظم انقلاب نداشته ام اما از طریق فیلم‌ها به من توجه کرده‌اند. ایشان حتی درباره بعضی از کارهای من مانند «آدم برفی»، «اخراجی‌ها» و «رسوایی» دست خط نوشتند. ایشان درباره بازی بنده در رسوایی فرمودند، در 35 سال گذشته کسی به این خوبی نقش یک روحانی را بازی نکرده بود.

انتهای پیام/ 116

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها