به روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
سرکرده گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه با یک روزنامه سعودی گفت: هدایت آشوب‌های دی‌ماه در ایران بر عهده اعضا و شبکه‌های این گروهک تروریستی بوده است.
کد خبر: ۲۷۸۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۲ - 13February 2018

مریم رجوی: آشوب‌های ایران کار ما بودبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع پرس، «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه روزنامه «عکاظ» عربستان اظهار داشت: عناصر این گروهک در آشوب‌های اخیر در ایران نقش داشته‌اند.

وی در گفتگو با این روزنامه سعودی صراحتا اقرار کرد که آشوب‌هایی که در اواخر دسامبر (دی‌ماه) در ایران رخ داد، کار اعضا و شبکه‌های وابسته به سازمان مجاهدین خلق موسوم به «منافقین» بود. 

سرکرده گروهک تروریستی منافقین همچنین در ادامه این مصاحبه به تلاش این گروه برای تشکیل لابی‌های متعدد در کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: سازمان مجاهدین خلق (منافقین) چندین گروه متشکل از نمایندگان پارلمانی و فعالان حقوق بشری را علیه ایران تشکیل داده است.

رجوی در بخش دیگری از این مصاحبه اظهار کرد: اعضای گروهک تروریستی منافقین طی هفته‌های اخیر حدود 200  تجمع اعتراضی در شهرهای اروپایی و آمریکایی علیه ایران برگزار کرده‌اند.

وی همچنین تاکید کرد: سازمان مجاهدین خلق (منافقین) خواهان استقرار یک نظام جمهوری مبتنی بر جدایی دین از سیاست در ایران است.

سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پایان بار دیگر بر «نقش بزرگ» گروهک وابسته به خود در اغتشاشات دی‌ماه تاکید کرد.

منبع: صدا و سیما

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها