شبکه‌ی رادیویی قرآن همزمان با دهه دوم فاطمیه ویژه برنامه سرمشق خورشید را با هدف بررسی خطبه فدکیه به روی آنتن خواهد برد.
کد خبر: ۲۷۹۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۸ - 14February 2018

«سرمشق خورشید» ویژه خطبه فدکیه از رادیو قرآن پخش می‌شودبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع پرس، افزایش دانش مخاطب نسبت به خطبه حضرت زهرا (س) و افزایش اطلاعات مخاطب درباره نقد سازنده با توجه به متن خطبه حضرت از جمله اهداف این ویژه برنامه است.

تحلیل خطبه فدکیه از منظر گفتمان انتقادی و ارائه الگو برای نقد سازنده و تاثیرگذار، خوانش بخش هایی از کتاب کشتی پهلوگرفته، خطبه خوانی، معرفی کتاب های تفسیری، روایی و شرح خطبه فدکیه از آیتم های این ویژه برنامه خواهد بود.

تحلیل خطبه فدکیه از منظر گفتمان انتقادی و ارائه الگو برای نقد سازنده و تاثیرگزار توسط کارشناس حاضر در استودیو از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.

این برنامه کاری از گروه علوم قرآنی است که به تهیه کنندگی مونا توسلی، گویندگی فریال ترکاشوند، کارشناسی حجت الاسلام مسعودی و روایت گری آدینه الهیاری و رضا خضرایی از روز 28 بهمن ماه ساعت 21:10 به مدت 45 دقیقه تقدیم مخاطبان رادیو قرآن خواهد شد.

ویژه برنامه ی یک آیه آفتاب با محوریت آیاتی که در شان حضرت زهرا (س) می باشد از 28 تا 30 بهمن ماه ساعت 8:55 تقدیم شنوندگان می شود.

قطعه نمایشی فدک با موضوع  ماجرای باغ فدک از آغاز تا پایان 30 بهمن ماه ساعت 12:40 پخش می شود.

برنامه ی صبحگاهی مهر تابان نیز هر روز با یک آیتم با عنوان سیره فاطمی در خصوص اخلاق حضرت زهرا (س) به سوگواری حضرت فاطمه (س) خواهد پرداخت.

ویژه برنامه ی نور درخشان نیز از 28 تا 30 بهمن ماه با توجه به آیات 24 سوره مبارکه آل عمران،17 سوره مبارکه اسراء،59 سوره مبارکه حشر به موضوع سیره و شخصیت شناسی حضرت زهرا (س) می پردازد.

منبع: ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها