به روز شده در: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۰
عبدالملکی خبر داد؛
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در سال جاری با اعتباری بالغ بر دو هزار و 500 میلیارد تومان، 150 هزار فرصت شغلی برای جامعه مددجویی نهاد ایجاد شد.
کد خبر: ۲۸۱۸۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲ - 04March 2018

ایجاد 150 هزار فرصت شغلی برای مددجویان در سال96به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، «حجت‌الله عبدالملکی» معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه سال گذشته 102 هزار طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ایجاد شد، اظهار داشت: امسال 150 هزار فرصت شغلی برای جامعه مددجویی این نهاد با اعتباری حدود دو هزار و 500 میلیارد تومان ایجاد شده است.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر ایجاد زمینه اشتغال‌زایی در کشور گفت: اگرچه برای توسعه اشتغال مردم باید پای کار باشند، اما این امر مستلزم فراهم شدن زمینه توسط قوای سه‌گانه است.

عبدالملکی با بیان اینکه بخشی از زمینه‌سازی برای اشتغال‌ تعیین مدل اشتغال‌زایی است، اظهار کرد: اگرچه مدل‌های داخل کشور با الگوهای ایده‌آل جهانی فاصله زیادی دارد، اما هم‌اکنون کمیته امداد بهترین مدل اشتغال‌زایی را در میان سایر نهاد‌های متولی اجرا می‌کند.

وی دادن مشاوره پیش و پس از پرداخت تسهیلات به مددجویان را یکی از مزایای مدل اشتغال‌زایی کمیته امداد دانست و افزود: برای رسیدن طرح‌های اشتغال به خودکفایی و موفقیت، امدادگران کمیته امداد بر اجرای آنها از ابتدا تا انتها نظارت دارند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد، پشتیبانی از طرح‌های در حال اجرای مددجویان را از دیگر خدمات این نهاد اعلام کرد و گفت: خرید محصولات تولیدی، پرداخت تسهیلات برای توسعه طرح و برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی از دیگر مزایای مدل اشتغال‌زایی کمیته امداد است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها