به روز شده در: ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
بطحایی در جمع خبرنگاران:
وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعطیلی پیش از موعد مدارس گفت: با توجه به تعطیلات مکرر مدارس در سال جاری، مدارس تا آخرین روز سال دایر خواهند بود.
کد خبر: ۲۸۲۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶ - 07March 2018

مدارس تا آخرین روز سال فعال خواهند بودبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حوزه اجرای سند تحول آموزش و پرورش از حیث ساختاری اقدامات خوبی صورت گرفته است، اظهار داشت: آنچه برای استقرار این سند انجام داده‌ایم، عمدتا در حوزه ساختاری بوده و اکنون باید وارد بحث‌های محتوایی شویم.

وی افزود: در سال 97 مهم‌ترین برنامه وزارت آموزش و پرورش، تحولات در حوزه محتوا خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه این وزارتخانه برای تدوین سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در بین دانش‌آموزان خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی و زمینه‌های تمرین دانش‌آموزان در حوزه اقتصاد مقاومتی یکی از مهم‌ترین وظایف آموزش و پرورش است. یکی از مهارت‌هایی که اجرای آن را از سال 96 آغاز کرده‌ایم و در سال 97 با جدیت بیشتر دنبال خواهیم کرد، توسعه مهارت‌های زندگی و الگوی زندگی ایرانی - اسلامی است که یکی از موارد آن اقتصاد خانواده است.

بطحایی در پایان در پاسخ به سوالی درخصوص تعطیلی پیش از موعد مدارس قبل از ایام نوروز اظهار داشت: امروز و فردا سمینار مدیران کل استان‌ها را خواهیم داشت که یکی از نکات مورد تأکید در این سمینار با توجه به تعطیلات مکرر مدارس در سال تحصیلی جدید به دلیل آلودگی هوا، دایر بودن مدارس تا آخرین روز فعالیت در سال خواهد بود.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار