به روز شده در: ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۰
با دستور دادستان کل کشور صورت گرفت؛
دادستان کل کشور به دادستان عمومی و انقلاب تهران دستور داد با بررسی مراسم برگزار شده در برج میلاد تهران تحت عنوان بزرگداشت روز زن برخورد لازم را با هنجارشکنان و متخلفان این مراسم انجام دهد.
کد خبر: ۲۸۲۴۸۹
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲ - 07March 2018

ورود دادستان تهران به هنجارشکنی در مراسم برج میلادبه گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور،‌ به دنبال برگزاری مراسمی خلاف هنجارها و عفت عمومی کشور تحت عنوان بزرگداشت روز زن در ایام خجسته میلاد بانوی بزرگ اسلام، الگوی عفت و پاکدامنی و مظهر فضائل اخلاقی حضرت فاطمه زهرا (س) توسط شهرداری تهران در سالن همایش ‌برج میلاد،‌ دادستان کل کشور با ابراز تأسف نسبت به برگزاری این مراسم، به دادستان تهران دستور تعقیب و پیگیری لازم و برخورد قانونی با هنجارشکنان و متخلفین را صادر کرد.

متن دستور حجت‌الاسلام منتظری دادستان محترم کل کشور بدین شرح است:

دادستان محترم عمومی و انقلاب تهران

با سلام وتحیت

حسب اطلاع؛ مراسمی تحت عنوان بزرگداشت روز زن از سوی شهرداری تهران در محل همایش‌های برج میلاد برگزار گردیده که در آن برخلاف سیره بانوی بزرگ اسلام مظهر عفت و پاکدامنی و فضائل اخلاقی حضرت فاطمه زهرا ( سلام الله علیه ) اعمالی خلاف عفت عمومی ترویج و انجام شده است.

ضمن ابراز تأسف مقتضی است به قید تسریع نسبت به موضوع رسیدگی و مرتکبین و مسببین را تحت تعقیب قضایی قرار داده و نتیجه را گزارش کنید.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها