به روز شده در: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۰
سردار یزدی با اشاره به سیلی جوانان به آمریکا گفت: آمریکایی‌ها از نفوذ تفکرات شهدا در ذهن جوانان ایرانی ترس دارند.
کد خبر: ۲۸۳۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵ - 12March 2018
جوانان امروز ما سیلی محکمی به آمریکا زده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، محمدرضا یزدی فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدا که در دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار داشت: امروز قدرت ما به همه ثابت شده است و استکبار جهانی تاکنون نتوانست است با این کشور مقابله کنند.
 
وی با بیان اینکه حیات امروز را ما مدیون اینشهدا هستیم، ادامه داد: تفاوت شهدای ما با کشته‌شدگان سایر کشور‌ها در نوع نگاه و طرز تفکر است. هیچ یک از کشور‌ها نمی‌توانند به عزتی که جمهوری اسلامی به آن رسیده است، برسند.
 
یزدی افزود: ناو‌های آمریکایی که تا دندان مسلح هستند از سال ۱۹۸۵ در خلیج فارس حضور دارند و به کشور‌هایی مختلف نظیر عراق و افغانستان حمله کردند، اما چرا آنان تاکنون جرات نکرده‌اند به ایران حمله کنند؟ آیا از سلاح اتمی نداشته‌یمان واهمه دارند؟ خیر آنان از تفکر شهدا در میان مردم و جوانان ما در هراس هستند.
 
فرمانده لشکر ۲۷ محمدرسول الله بیان کرد: در سال‌های اخیر مردم ایران بار‌ها به  مزدوران آمریکایی سیلی زدند. ما در زمان جنگ تحمیلی از ۹ کشور به غیر از مزدوران اسیر گرفتیم آمریکایی‌ها هر طور که می‌توانستند علیه مردم ایران اقدام براندازی کردند، اما تاکنون موفق نشده و نخواهند شد.
 
آمریکایی از نفوذ تفکرات شهدا در ذهن جوانان ترس دارندیزدی بیان کرد:امروز آمریکایی‌ها از نفوذ تفکرات شهدا در ذهن جوانان ما ترس دارند، معاندان و آمریکایی‌ها میلیون‌ها دلار برای شبکه‌ها و کانال‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی به زبان فارسی علیه این نظام هزینه کردند تا ریشه تفکر شهدا را از ذهن جوانان ما پاک کنند، ولی موفق نشدند و سیلی خوردند.
 
وی یادآورشد: همه ما نگران وضع اقتصادی مردم و اشتغال جوانان هستیم و تمام مسئولان هم باید در این زمینه‌ها پاسخگوی ملت و جوانان باشند.
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها