به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۰
با حضور جانشین وزیر دفاع؛
نخستین همایش ملی علوم، فناوری‌ها و سامانه‌های شبیه‌سازها و رونمایی از یک برنامه شبیه‌ساز با حضور جانشین وزیر دفاع در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.
کد خبر: ۲۸۹۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷ - 05May 2018

نخستین همایش ملی علوم، فناوری‌ها و سامانه‌های شبیه‌ساز برگزار می‌شودبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس به نقل از روابط عمومی سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع، در راستای اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی، نخستین همایش ملی علوم، فناوری و سامانه‌های شبیه‌ساز به همت سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و با حضور جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، سازمان صنايع دريايی وزارت دفاع با همکاری دانشگاه فرودسی مشهد این همایش را در حوزه‌های دریایی، هوایی، هوافضا، خودرویی، پزشکی، تفریحی و... با حضور مقامات کشوری و لشکری و صنعتگران، دانشگاهیان و متخصصان در هفدهم ادیبهشت ماه 97 در دانشگاه فرودسی برگزار می‌کند.

هدف از برگزاری اين همايش، ارائه مقالات علمی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و کاربردی، برپايی نمايشگاه تخصصی و تبادل نظر بين متخصصان دانشگاهی و فعالان صنعت در اين حوزه است.

نخستین همایش ملی علوم، فناوری‌ها و سامانه‌های شبیه‌سازها در محورهای مدل‌سازی و مبانی نظری شبیه‌سازی، سامانه‌های حرکتی، گرافیک کامپیوتری، موتورهای بازی و روش‌های تولید تصویر، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و واقعیت آمیخته، سامانه‌های نمایش تصویر و تکنیک‌های تصویرسازی، سخت افزار در حلقه و شبیه‌سازی سخت‌افزاری، شبیه‌سازهای مبتنی بر عامل، شبیه‌سازهای نهفته و بلادرنگ، شبیه‌سازی نرم‌افزاری و نرم‌افزارهای شبیه‌ساز، شبکه‌سازی شبیه‌سازها و شبیه‌سازی توزیع شده یا موازی، ساخت شبیه‌سازهای مقیاس‌پذیر، شبیه‌سازهای ترکیبی با سامانه‌های فناوری اطلاعات و سیستم‌های پشتیبان تصمیم شبیه‌ساز، سامانه‌های ردیاب و موقعیت‌یاب، اثربخشی آموزشی و ارزیابی عملکرد، مدلسازی و شبیه‌سازی سیستم‌های پیچیده، فناوری‌های نوین شبیه‌سازی، عوامل انسانی و علوم شناختی، هوش مصنوعی و فعالیت‌های صنعتی شامل سامانه‌های شبیه‌ساز کاربردی (شبیه‌سازهای دریایی، هوایی، ریلی، خودرویی، هوافضایی، پزشکی و تفریحی) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 211

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها